Home News TRWA WAKACYJNY RANKING MISTRZÓW IZOLACJI!
TRWA WAKACYJNY RANKING MISTRZÓW IZOLACJI!
0

TRWA WAKACYJNY RANKING MISTRZÓW IZOLACJI!

0
0

ISOVER, producent materiałów izolacyjnych, zachęca wykonawców do podjęcia nowego wzywania. Nagrody czekają na najbardziej aktywnych uczestników, którzy zgromadzą najwięcej etykiet z produktów marki.

Rywalizacja potrwa do 31 sierpnia.

Okres wakacyjny to pracowity czas dla branży budowlanej. W tym roku ISOVER zachęca wykonawców, wykorzystujących na co dzień produkty i rozwiązania izolacyjne marki, by byli jeszcze bardziej aktywni i czerpali z tego jak najwięcej korzyści.

Wraz z początkiem maja firma uruchomiła Wakacyjny Ranking Mistrzów Izolacji. Aby się do niego zakwalifikować, wystarczy maksymalnie do 31 sierpnia przesłać min. 200 etykiet z premiowanych produktów (Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario, Renover). Im więcej etykiet, tym wyższe miejsce w rankingu i większe szanse na nagrody. Do wygrania są praktyczne myjki ciśnieniowe (dla trzech wykonawców, którzy prześlą najwięcej etykiet), ubrania robocze (dla uczestników od 4 do 10 miejsca) oraz koszulki Mistrzów Izolacji (dla pierwszych 50 osób w rankingu).

Akcja organizowana jest w ramach programu lojalnościowego – Mistrzowie Izolacji ISOVER – skierowanego do firm wykonawczych. Obecnie trwa 5. edycja, podczas której uczestnicy zbierają punkty z etykiet produktów ISOVER i wymieniają je na liczne nagrody. Udział w Programie jest również szansą na zdobycie specjalistycznej wiedzy w zakresie izolacji, odbycia praktycznych szkoleń, a także okazją do wsparcia działań charytatywnych. Poprzez swoją aktywność w programie wykonawcy przekazują 5% wszystkich punktów na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Więcej informacji o Programie oraz akcji Wakacyjny Ranking Mistrzów Izolacji można znaleźć na stronie – www.mistrzowieizolacji.pl.


Informacja o marce ISOVER:
ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferuje szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K). Materiały izolacyjne ISOVER zostały użyte w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, wieżowiec Warsaw Trade Tower, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie i wiele innych.

open