Home News WARBUD SA ZREALIZUJE KOLEJNY ETAP INWESTYCJI „RIVER POINT”
WARBUD SA ZREALIZUJE KOLEJNY ETAP INWESTYCJI „RIVER POINT”
0

WARBUD SA ZREALIZUJE KOLEJNY ETAP INWESTYCJI „RIVER POINT”

0
0

Budynek KM3 powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru spacerowego nad Odrą i pomieści 110 mieszkań. 19 czerwca 2017 r. Warbud podpisał umowę na budowę tego obiektu.

Budynek z garażami: podziemnym oraz na poziomie 0, będzie posiadał 9 kondygnacji. Znaczne przeszklenia fasady budynku zapewnią doskonały dostęp światła dziennego oraz nadadzą architekturze nowoczesny charakter. Z części mieszkań rozpościerać się będzie widok bezpośrednio na Rynek Starego Miasta. Kolorystykę elewacji zaprojektowano tak, by współgrała z otoczeniem prestiżowej zabudowy, tworzącej wizytówkę architektoniczną Wrocławia.

Inwestorem jest Archicom Sp. z o.o. Warto też przypomnieć, iż Warbud obecnie realizuje budowę KM1 i KM2.

Powierzchnia zabudowy: 1 664,6 m2
Powierzchnia mieszkań: 7 057,5 m2
Kubatura: 43 177,1 m3
Powierzchnia netto: 11 500 m2
Termin realizacji: czerwiec 2017 r.  – listopad 2018 r.


Warbud SA to spółka będąca jednym z największych generalnych wykonawców w Polsce, o silnej pozycji na rynku. W ciągu 25 lat istnienia, zrealizowała blisko 500 kontraktów ze wszystkich sektorów budownictwa – od obiektów kubaturowych, takich jak galerie handlowe, biurowce, osiedla i apartamentowce, poprzez obiekty inżynierii lądowej – stacje metra, drogi, mosty, po szpitale, inwestycje kulturalne, parki naukowo-technologiczne, aż po projekty z zakresu ochrony środowiska i elektrownie. Wiodącym udziałowcem Warbud SA jest VINCI Construction – największa francuska firma w dziedzinie budownictwa i robót publicznych.

open