Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2017! BĄDŹ Z NAMI!
LATO JAKOŚCI 2017! BĄDŹ Z NAMI!
0

LATO JAKOŚCI 2017! BĄDŹ Z NAMI!

0
0

X edycja kampanii LATO JAKOŚCI 2017 w toku! Jubileusz świętuje z nami ponad 40 firm! Zachęcamy do śledzenia kampanii w druku i on-line!

Debata LIDERÓW LATA JAKOŚCI, Forum nt. INWESTYCJI W JAKOŚĆ poczynionych przez ostatnie 10 lat czy wreszcie WIZYTÓWKI 10-lecia LATA JAKOŚCI… U nas bez ‘sezonu ogórkowego’ – jest naprawdę ciekawie!

Miesięcznik „Builder”, wiodący tytuł B2B i lider prasy opiniotwórczej dla branży budowlanej,  od 2008 roku prowadzi jedyną w swoim rodzaju i wyjątkową kampanię, której celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość i poważnie traktują jej rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Przez 9 lat trwania kampanii LATO JAKOŚCI wzięło w niej udział ponad 150 wiodących marek i firm – producentów, dystrybutorów, dostawców usług, technologii, wykonawców, deweloperów… Rozmaite firmy, niekiedy konkurujące ze sobą, niemniej wszystkie ze wspólnym mianownikiem – JAKOŚĆ NA 1 MIEJSCU!

Cel kampanii od lat pozostaje ten sam – promocja jakości oraz tych, którzy są jej wierni i dzięki niej budują mocną, wiarygodną markę.

„Builder”, jako platforma medialna docierająca do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, to idealne miejsce na podejmowanie jakże istotnego problemu jakości w branży.

Gratulujemy tym, którzy grali, grają i wierzę, że dalej będą grać z nami na rzecz jakości w tegorocznej, wcześniejszych i każdej kolejnej edycji kampanii!

Jakość pamięta się dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać!

Niech kropla drąży skałę… a my cieszmy się latem, cieszmy jakością!

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

X JUBILEUSZ LATA JAKOŚCI! BĄDŹ Z NAMI!

Zobacz – jubileuszowa edycja kampanii LATO JAKOŚCI:

LATO JAKOŚCI 2017 – X EDYCJA – SIERPIEŃ

LATO JAKOŚCI 2017 – X EDYCJA – LIPIEC

 

open