Home News ES-SYSTEM W FINALE KONKURSU DOBRY WZÓR 2017
ES-SYSTEM W FINALE KONKURSU DOBRY WZÓR 2017
0

ES-SYSTEM W FINALE KONKURSU DOBRY WZÓR 2017

0
0

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, znalazła się w finale konkursu „Dobry wzór 2017”. Nagrody przyznawane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów o wysokiej jakości wzornictwa dostępnych na polskim rynku. W konkursie nagrodzono rodzinę opraw COSMO FX.

ES-SYSTEM, jako lider oświetlenia profesjonalnego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczać nowoczesne systemy oświetleniowe do obiektów. Oprawy z rodziny COSMO FX charakteryzują się dużą wszechstronnością. Za ich pomocą można oświetlić każde wnętrze od biura, poprzez parkingi i pomieszczenia techniczne, po hale produkcyjne – mówi Rafał Gawrylak, prezes spółki ES-SYSTEM.

LIDERZY W PROJEKTOWANIU ROZWIĄZAŃ OŚWIETLENIOWYCH

COSMO FX to wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego. Dzięki wykorzystaniu technologii LED, produkty COSMO osiągają bardzo dobre parametry świetlne, mimo niewielkich rozmiarów i małej wagi. To co dodatkowo wyróżnia oprawy to możliwość zastosowania w nich kolorowych korpusów.
Oprawy COSMO FX nadają się do wykorzystania w różnorodnych przestrzeniach: mieszkaniach, obiektach biurowych, szkołach i halach przemysłowych. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno przez inwestorów indywidualnych jak i inwestorów komercyjnych takich jak: projektanci, architekci, elektrycy i hurtownicy.
Za pomocą opraw z rodziny COSMO spółka ES-SYSTEM zrealizowała oświetlenie m.in.: Dworca Łódź Fabryczna, Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Muzeum sztuki Museo Soumaya w mieście Meksyk.
Link do animacji COSMO FX –  nowa definicja wszechstronności: https://www.youtube.com/watch?v=I71tiEoXuy8

W skład rodziny COSMO FX wchodzą 4 oprawy oświetlenia ogólnego, cechujące się podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki oświetleniowe:

COSMO ORION przeznaczony do oświetlania wielopoziomowych parkingów wewnętrznych z kolorystycznym oznakowaniem stref parkowania, szkół, szpitali oraz obiektów handlowych.

COSMO NOVA sprawdza się w oświetlaniu zakładów produkcyjnych, magazynów niskiego oraz wysokiego składowania, pomieszczeń technicznych oraz parkingów.

COSMO ECLIPSE doskonały w oświetlaniu biur, szkół, linii produkcyjnych, hoteli i obiektów mieszkalnych.

COSMO APEX niezawodny w oświetlaniu zakładów produkcyjnych (żywności, farmaceutyków, kosmetyków), magazynów niskiego składowania, chłodni, pomieszczeń technicznych, parkingów oraz obiektów sportowych.

 


ES-SYSTEM S.A. to największa polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.

open