Home News NAJWAŻNIEJSZE TO CO W ŚRODKU
NAJWAŻNIEJSZE TO CO W ŚRODKU
0

NAJWAŻNIEJSZE TO CO W ŚRODKU

0
0

Od sierpnia rusza najnowsza kampania Fabryki Styropianu ARBET „Najważniejsze to co w środku”. ARBET po raz kolejny zwraca uwagę na jakość, czyli to, co najważniejsze w budowie domu.

Produkty ARBETu od lat są wyróżniane zarówno przez rynek, np. Konsumenckimi Medalami Jakości, jak i przez fachowców. Wysokiej jakości płyty styropianowe to dobra energia dla domu, znaczące oszczędności w użytkowaniu nieruchomości i korzystny wpływ na środowisko. W ramach kampanii działa strona prawdziwystyropian.pl, pokazująca w prosty sposób, jak w domu można zastosować styropian, edukująca i umożliwiająca dokonanie we własnym zakresie obliczeń właściwego współczynnika przenikania ciepła. Fabryka przygotowała także nową stronę korporacyjną arbet.pl, w zupełnie nowy sposób prezentującą produkty i dokonania firmy. Również na portalach społecznościowych ARBET znacząco intensyfikuje  działalność edukacyjną.
Przypomnijmy – ARBET to polska firma ze 100% polskim kapitałem i już ponad 25-letnią tradycją. Działalność rozpoczęła u progu transformacji polskiej gospodarki, jako regionalna fabryka z Koszalina. Dziś ARBET należy do grupy wiodących producentów płyt styropianowych w Polsce, ma 5 zakładów, rozlokowanych w taki sposób, by swoim zasięgiem objąć cały teren kraju. ARBET eksportuje wyroby także do krajów nadbałtyckich, Skandynawii, Niemiec, a nawet Irlandii i Wielkiej Brytanii.
ARBET jest członkiem uznanych organizacji branżowych – Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu i Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń – i tym samym dzieli ich misję. Celem fachowców z ARBETu jest mądra edukacja rynku, wymiana doświadczeń, szkolenie, doradztwo w taki sposób, by wzmacniać świadomość odbiorców na temat istotności działań na rzecz ociepleń.

open