Home Biznes i Ludzie MOSTOSTAL KRAKÓW LAUREATEM KONKURSU MODERNIZACJA ROKU 2016
MOSTOSTAL KRAKÓW LAUREATEM KONKURSU MODERNIZACJA ROKU 2016
0

MOSTOSTAL KRAKÓW LAUREATEM KONKURSU MODERNIZACJA ROKU 2016

0
0

Mostostal Kraków, reprezentowany przez Prezesa Zarządu Andrzeja Kaczana, odebrał nagrodę za modernizację ciągu technologicznego w ramach Programu Modernizacji Pirometalurgii w KGHM Polska Miedz S.A.

W dniu 24.08.2017 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której wręczone zostały statuetki przyznane w konkursie Modernizacja Roku 2016.

Kryteria oceny projektów obejmowały m.in. nowoczesność stosowanej technologii, efektywność procesów technologicznych, funkcjonalność zmodernizowanych obiektów oraz jakość stosowanych materiałów.

To już druga nagroda dla projektu „Zabudowa konstrukcji kompleksu hal pieca zawiesinowego i pieca elektrycznego, kotła odzysknicowego, budynku elektryczno-energetycznego, rozbudowa hali pieca anodowego wraz z konstrukcją pod urządzenia oraz instalacjami, realizowane w ramach programu modernizacji pirometalurgii w Hucie Miedzi Głogów”, gdzie Generalnym Wykonawcą był Mostostal Kraków. Pierwsza nagroda, BUDOWA ROKU 2016, przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, uhonorowała to zadanie w kategorii „Obiekty przemysłowe”.

open