Home IT&BIM OFICJALNA PREMIERA ALLPLAN 2018
OFICJALNA PREMIERA ALLPLAN 2018
0

OFICJALNA PREMIERA ALLPLAN 2018

0
0

Firma TMSys Sp. z o. o. – oficjalny dystrybutor oprogramowania BIM Allplan w Polsce – poinformowała o ukazaniu się jego najnowszej odsłony.

Portfolio produktów Allplan 2018 składa się z takich rozwiązań, jak: Allplan Engineering, Allplan Architecture, Allplan Bimplus oraz Allplan Allfa. Pozwalają one na zaprojektowanie oraz na zarządzanie pełnym cykl życia budynku, umożliwiając komfortową współpracę specjalistom z różnych dziedzin inżynierii lądowej i architektury.

Twórcy oprogramowania w Allplan 2018 wprowadzili wiele innowacyjnych narzędzi oraz przydatnych funkcji z myślą o potrzebach współczesnych konstruktorów i architektów. Pozwolą one jeszcze bardziej usprawnić procesy tworzenia i zarządzania obiektami budowlanymi. Dodatkowo program Allplan Engineering dostępny jest teraz w 2 wersjach: Building – do projektowania konstrukcji kubaturowych oraz Civil – do projektowania mostów i dróg.

Wszystkie rozwiązania Allplan oferowane są zarówno w polskiej, jak i w angielskiej wersji językowej.

Więcej informacji oraz wersje demonstracyjne programów Allplan Engineering i Allplan Architecture 2018 można znaleźć na stronie: http://www.tmsys.pl/allplan/

open