Home Biznes i Ludzie ES-SYSTEM NA LUXLIVE W LONDYNIE
ES-SYSTEM NA LUXLIVE W LONDYNIE
0

ES-SYSTEM NA LUXLIVE W LONDYNIE

0
0

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, wzięła udział w tegorocznych targach oświetleniowych LuxLive w Londynie. Podczas wydarzenia spółka zaprezentowała najnowszą technologię CIRCADIAN zamkniętą w swoich oprawach, których działanie współgra z okołodobowym rytmem życia człowieka.

Udział w LuxLive daje spółce możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej inwestorom i architektom z całego świata.

LuxLive to największe targi oświetleniowe w Europie. Pojawiają się na nich przedstawiciele kluczowych biur architektonicznych i lighting designerzy z całego świata. Udział w wydarzeniu daje nam możliwość zaprezentowania produktów ES-SYSTEM architektom i inwestorom, co mam nadzieję przełoży się na dalszy dynamiczny rozwój spółki na rynkach zagranicznych – mówi Rafał Gawrylak, Prezes ES-SYSTEM.

CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
Podczas wydarzenia ES-SYSTEM zaprezentował oprawy z użyciem najnowszej technologii – CIRCADIAN, która wpływa na okołodobowy rytm życia człowieka dzięki zastosowaniu „Human Centric Lighting” (HCL). Technologia ta wprowadza innowacyjne podejście do projektowania oświetlenia, które w centrum zainteresowania stawia człowieka i jego prawidłowe funkcjonowanie psychofizyczne. Światło zaprojektowane zgodnie z HCL zwiększa wydajność pracy w biurze, nauki w szkole, rekonwalescencji pacjentów w szpitalach i ośrodkach opieki, pomaga wypoczywać, relaksować się i przygotować do snu.

Coraz więcej osób zaczyna interesować się oświetleniem w kontekście jego wpływu na zdrowie i życie człowieka. Już teraz widzimy wzrost zainteresowania rozwiązaniami oświetleniowymi opartymi o HCL. Agencje badające rynek oświetlenia elektrycznego prognozują, że wielkość rynku HCL w Polsce w 2020 roku osiągnie wartość około 44 mln euro. Najbardziej zainteresowane tą koncepcją będą sektory budynków biurowych, medycznych, edukacyjnych i mieszkalnych – mówi Prezes ES-SYSTEM.

LuxLive to największe targi oświetleniowe w Europie. Tegoroczna edycja odbyła się 15-16 listopada w Londynie. Wydarzenie to co roku gromadzi tysiące inwestorów, architektów i odwiedzających z całego świata.

open