Home IT&BIM CONSTRUSOFT WPROWADZA NA RYNEK PLATFORMĘ TRIMBLE CONNECT
CONSTRUSOFT WPROWADZA NA RYNEK PLATFORMĘ TRIMBLE CONNECT
0

CONSTRUSOFT WPROWADZA NA RYNEK PLATFORMĘ TRIMBLE CONNECT

0
0

Trimble Connect to platforma CDE (ang. Common Data Environment) do prowadzenia przedsięwzięć budowlanych i wymiany danych pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego na każdym jego etapie.

Trimble Connect to uniwersalne, bezpieczne i proste rozwiązanie, które w oparciu o usługi dostępne w chmurze zapewnia szybki dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji projektowej z dowolnego miejsca i dowolnym czasie zarówno z komputera, jak i z urządzeń mobilnych.

Narzędzia dostępne na platformie Trimble Connect pozwalają w łatwy i szybki sposób zdefiniować projekt, zarządzać dokumentacją 3D i 2D, określać grupy użytkowników i zarządzać nimi oraz przypisywać dla nich zadania. Trimble Connect pozwala na weryfikowanie modeli różnych branż, dodawanie załączników do poszczególnych elementów w modelu oraz zapewniają sprawną komunikację pomiędzy użytkownikami dzięki systemowi komentarzy. Wszystkie operacje na projekcie są rejestrowane, dzięki czemu jest zapewniona transparentość projektu i wykonywanych na nim działań.

Od trzeciego kwartału 2017 roku platforma Trimble Connect jest dostępna w ofercie firmy Construsoft.

open