Home Builder Exclusive PREMIERA NOWEGO WYDANIA BUILDER EXCLUSIVE
PREMIERA NOWEGO WYDANIA BUILDER EXCLUSIVE
0

PREMIERA NOWEGO WYDANIA BUILDER EXCLUSIVE

0
0

Premiera najnowszej publikacji Builder Exclusive dedykowanej nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się 1 grudnia! Wydarzenie odbyło się przy okazji gali organizowanej przez Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Podczas uroczystości maestro Krystian Zimerman odebrał medal Bene Merentibus, za zasługi dla szeroko pojętej architektury polskiej, a przede wszystkim za zaangażowanie w realizację projektu NOSPR’u. 

Nowy obiekt NOSPR w Katowicach stał się wizytówką Katowic jako Miasta Kreatywnego Muzyki UNESCO. Jest wręcz magiczny, nie tylko ze względu na swą piękną architekturę, ale i wyjątkowy klimat, którym przyciąga wybitnych wykonawców, kompozytorów i melomanów z całego świata. Tym większe uznanie dla wydawnictwa Builder Exclusive, że w tak skondensowanej formie udało się uchwycić wyjątkowość tego miejsca. Powstała fascynująca lektura nawet dla tych, którzy mogą uważać, że znają NOSPR od podszewki.

Marcin Krupa,
Prezydent Miasta Katowice

Historię powstania NOSPR-u opowiedziała książka wydana bezpośrednio po otwarciu gmachu. Teraz Builder Exclusive ukazuje działający już 3 lata budynek. To wciąż niewiele, jednak pozwala nabrać dystansu, spojrzeć na to, co się wydarzyło, z pewnej perspektywy. A wydarzyło się coś bardzo ważnego: dla miasta, ludzi i dla muzyki. Dziękuję.

Tomasz Konior,
Architekt, Konior Studio

Podczas wydarzenia, każdy zaproszony uczestnik mógł zapoznać się z najnowszą publikacją Buildera, która bez tajemnic ukazuje cały proces powstania „nowego domu muzyki”.

Jak otrzymać Builder Exclusive – NOSRP?
Wystarczy kliknąć w poniższy link:
https://builderstore.pl/pl/c/Builder-Exclusive/20

Fot: Juliusz Sokołowski

open