Home Biznes i Ludzie PODWÓJNE ZŁOTO DLA FIRMY FAKRO
PODWÓJNE ZŁOTO DLA FIRMY FAKRO
0

PODWÓJNE ZŁOTO DLA FIRMY FAKRO

0
0

Po raz kolejny firma FAKRO otrzymała Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym razem wyróżniono dwa nowe produkty: markizę filtrującą cleanAir oraz system FAKRO smartHome.

Firma FAKRO rozwiązując problemy cywilizacyjne wprowadziła do swojej oferty innowacyjne antysmogowe i antyalergenowe markizy VMZ cleanAir. Markizy posiadają membranę RESPILON AIR® zbudowaną z warstw nanowłókien. Dzięki temu skutecznie chronią dom i jego mieszkańców przed smogiem, zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewniając ciągły dopływ czystego powietrza.

System FAKRO smartHome to zaawansowane technologiczne rozwiązanie umożliwiające stworzenie inteligentnego domu, w którym zarówno produkty FAKRO jak i inne produkty elektryczne, sterowane są z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązanie bazuje na bezprzewodowym protokole Z-Wave i umożliwia tak zaprojektowanie systemu sterowania oraz monitorowania urządzeń w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych, że ich obsługa staje się niezwykle prosta i komfortowa.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Uroczyste wręczenie Złotych Medali nastąpi podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku.

Produkty, które zostały nagrodzone Złotymi Medalami targów BUDMA biorą udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska FAKRO na MTP: Pawilon 5, Stoisko 70. www.fakro.pl

open