Home Biznes i Ludzie NAGRODA CEMEX-TEC OTWARTA NA ZGŁOSZENIA Z CAŁEGO ŚWIATA
NAGRODA CEMEX-TEC OTWARTA NA ZGŁOSZENIA Z CAŁEGO ŚWIATA
0

NAGRODA CEMEX-TEC OTWARTA NA ZGŁOSZENIA Z CAŁEGO ŚWIATA

0
0

Po raz pierwszy inicjatywa CEMEX i Uniwersytetu Tec de Monterrey, która w ciągu ostatnich siedmiu lat przyniosła korzyści ponad 22 500 osobom w Meksyku i pozostałej części Ameryki Łacińskiej, obejmie swoim zasięgiem cały świat. 

CEMEX-Tec Award to inicjatywa skoncentrowana na promowaniu innowacyjnych projektów, które swoim wpływem obejmą szerokie grono interesariuszy firmy. W ramach projektu CEMEX przyznaje nagrody przedsiębiorcom i studentom, których projekty z zakresu innowacji, zrównoważonego rozwoju i przedsiębiorczości pozytywnie wpływają na możliwie największą liczbę podmiotów. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na wsparcie swoich inicjatyw poprzez otrzymanie dodatkowych funduszy, specjalistycznych warsztatów, czy możliwości nawiązania kontaktów w różnych sektorach gospodarki.

W ósmej edycji nagroda CEMEX-Tec jest podzielona na dwie kategorie, z których w każdej zbierane będą projekty z całego świata. Pierwsza kategoria konkursowa jest skierowana do studentów i doktorantów z propozycjami trwałej transformacji społeczności. Przedsiębiorcy społeczni, to druga kategoria konkursowa, która skierowana jest do przedsiębiorców, którzy projektują rozwiązania problemów społecznych i zachęcają do zmiany systemowej, a także mają pomysł jak stworzyć współdzielony model biznesowy, który przyniesie korzyści zarówno po stronie biznesu, jak i społeczeństwa. Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu, zespoły powinny zarejestrować się i przesłać swoje projekty za pośrednictwem strony internetowej CEMEX-Tec Center (www.cdcs.com.mx), wskazując jednocześnie odpowiednią kategorię dla swojego projektu. Termin składania projektów upływa 31 maja 2018 roku.

W całej swojej historii nagroda CEMEX-Tec otrzymała projekty od ponad 4000 osób, co złożyło się na 1571 projektów z 16 krajów. Do tej pory 66 zwycięskich projektów pochodziło z Meksyku, a 33 z innych krajów Ameryki Łacińskiej. Łącznie projekty przyniosły korzyści ponad 22 500 osobom w Meksyku i pozostałej części Ameryki Łacińskiej.

Aby uzyskać więcej informacji o nagrodzie CEMEX-Tec i procesie rejestracji, prosimy o kontakt:
www.cdcs.com.mx
Email: premiocemextec@cdcs.com.mx
Facebook: /PremioCEMEXTEC
Telefonicznie: +52 (81) 8358 2000 wew. 5225


CEMEX to firma globalna z branży budowlanej, która dostarcza wysokiej jakości produkty oraz usługi Klientom i społecznościom w ponad 50 krajach na całym świecie. CEMEX może się pochwalić bogatą historią zwiększania dobra tych, którym służy poprzez innowacyjne rozwiązania budowlane, ciągłe doskonalenie oraz wysiłki mające na celu promowanie zrównoważonej przyszłości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cemex.com

open