Home Biznes i Ludzie JUBILEUSZOWY ROK ISOVER
JUBILEUSZOWY ROK ISOVER
0

JUBILEUSZOWY ROK ISOVER

0
0

25-ty rok obecności na polskim rynku marka ISOVER rozpoczyna od wydania specjalnego kalendarza ze znanymi obiektami, w których wykorzystano materiały izolacyjne marki. Wyjątkowa publikacja jest podsumowaniem dorobku firmy i jej udziału w rozwoju polskiego budownictwa.

Na kartach kalendarza wydanego z okazji 25-lecia ISOVER zaprezentowano 12 prestiżowych inwestycji, w których wełna mineralna marki odegrała kluczową rolę w zapewnieniu izolacji termicznej i akustycznej. Są to zarówno budynki z XIX wieku (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), w których przeprowadzono termomodernizację, jak i symbole nowoczesnego budownictwa (Apartamentowiec Złota 44 w Warszawie, Stadion Narodowy czy Rondo Sztuki w Katowicach). Nie zabrakło także energooszczędnych domów jednorodzinnych oraz obiektów użytku publicznego, jak np. Dom Ronalda McDonalda, którego budowę ISOVER wspierał w ramach działań pro bono.

Inwestycje, które zaprezentowaliśmy w jubileuszowym kalendarzu ISOVER to tylko wycinek naszej historii. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć technologicznych i rynkowych. To również dzięki naszym staraniom podnoszenia standardów budownictwa i upowszechniania najlepszych technologii wznoszone dziś budynki są trwalsze, bardziej estetyczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Nasze rozwiązania zapewniają w nich trwały i bezpieczny komfort cieplny i akustyczny oraz solidne oszczędności w kosztach ogrzewania – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Obecny w Polsce od 1993 roku ISOVER dysponuje jednym z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących wełnę mineralną szklaną i skalną, znajdującym się w Gliwicach. Firma zainwestowała w polski zakład ponad 650 milionów złotych i zatrudnia ponad 320 pracowników. Na jubileuszowy – 2018 rok – ISOVER zaplanował szereg działań specjalnych dla pracowników, partnerów i klientów. Wydarzenia można śledzić m.in. na profilu marki: https://www.facebook.com/isoverpl/

open