Home Biznes i Ludzie PIERWSZY ETAP WIELICKA GARDEN CZEKA NA LOKATORÓW
PIERWSZY ETAP WIELICKA GARDEN CZEKA NA LOKATORÓW
0

PIERWSZY ETAP WIELICKA GARDEN CZEKA NA LOKATORÓW

0
0

ATAL, ogólnopolski deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu krakowskiego kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden. Klienci mogą odebrać 116 mieszkań o powierzchniach od 28,38 do 93,34 mkw.

Budynki znajdują się na Podgórzu – jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa, przy zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej. To doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w dobrze skomunikowanej części miasta, w bliskim otoczeniu terenów rekreacyjnych. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wynoszą 6 550 złotych brutto za mkw.

Na kompleks mieszkaniowy Wielicka Garden składają się dwa etapy budowy. W ukończonej inwestycji powstały dwa budynki posiadające cztery i sześć kondygnacji. Poza mieszkaniami o zróżnicowanych rozkładach – od kawalerek po 5 pokojowe – zaprojektowano także 110 komórek lokatorskich oraz 105 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 11 miejsc na parkingu naziemnym.

Wielicka Garden spotkała się z dużym zainteresowaniem osób szukających mieszkania w stolicy Małopolski. Atrakcyjna lokalizacja w jednej z najmodniejszych i jednocześnie doskonale skomunikowanej dzielnicy miasta, wysoki standard oraz konkurencyjna cena sprawiły, że nabywcy szybko decydowali się na zakup nieruchomości w tej inwestycji. Obecnie w pierwszym etapie wolne zostały tylko 3 lokale, również w drugim etapie większość mieszkań została już sprzedana mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

Trwa sprzedaż ostatnich lokali w powstającym nieopodal drugim etapie inwestycji Wielicka Garden obejmującym 4 czterokondygnacyjne budynki z 177 mieszkaniami. Przyszli lokatorzy mogą wybierać spośród ustawnych kawalerek, 2, 3 i 4-pokojowych mieszkań. Architekci zaplanowali lokale o powierzchni od 28,43 do 94,76 mkw. Do każdego lokalu przynależy ogródek lub balkon. Na terenie Wielicka Garden II przewidziano też 181 miejsc parkingowych.

Atutem kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden jest jego lokalizacja w bardzo dobrze rozwiniętej i skomunikowanej części krakowskiego Podgórza. Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Wielickiej oraz w pobliżu ulicy Jerozolimskiej. Takie położenie osiedla gwarantuje dojazd komunikacją miejską do centrum w zaledwie kilkanaście minut oraz łatwy wyjazd na autostradę i poza miasto. Pobliska okolica oferuje również liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowo-piesze, które sprzyjać będą odpoczynkowi i rekreacji przyszłych mieszkańców.

Wielicka Garden to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wysokim standardzie, który wyróżnia się na tle okolicznych zabudowań i odmienia najbliższą okolicę. Teren osiedla został zaplanowany z troską o funkcjonalność i komfort mieszkańców. W jego obrębie znajdują się również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz dwa place zabaw dla najmłodszych. Osiedle jest ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na krakowskie portfolio ATAL – poza pierwszym i drugim etapem Wielicka Garden – składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64 i Zbożowej 2A. Na Grzegórzkach wznosi się nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. Osoby chcące zakupić lokal w centrum Krakowa zainteresują się również ofertą prestiżowego projektu ATAL Residence Zabłocie I i II oraz Aleja Pokoju 83. Nieopodal zalewu Bagry w sprzedaży jest wieloetapowe Bagry Park.

Za projekt osiedla Wielicka Garden odpowiada ArDe Studio.

Więcej informacji na www.wielickagarden.pl.


ATAL (www.atal.pl) to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem ATAL jest Zbigniew Juroszek, który posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe. ATAL wynikami sprzedaży zapewnia sobie czołową pozycję wśród największych przedsiębiorstw w branży. W aktualnej ofercie sprzedaży znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. ATAL jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W grudniu 2013 roku obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst. Akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych od 15 czerwca 2015 r.

open