Home Bez kategorii HB REAVIS – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
HB REAVIS – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

HB REAVIS – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

Naszą misją jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń ludziom korzystającym z miejsc, które tworzymy.

Rozwiązania dostępne w budynkach HB Reavis pozytywnie wpływają na efektywność i samopoczucie ich użytkowników oraz lokalnych społeczności. Jako zintegrowany deweloper o zasięgu paneuropejskim zajmujemy się projektowaniem, realizacją oraz zarządzaniem nieruchomościami, zarządzaniem inwestycyjnym oraz prowadzeniem przestrzeni co-workingowych. Działamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Poszukujemy też możliwości rozwoju w Niemczech.

Od rozpoczęcia działalności w 1993 r., stworzyliśmy budynki o powierzchni ponad miliona metrów kwadratowych. Kolejne projekty, które realizujemy lub planujemy, to prawie 1,3 mln mkw. w budynkach o szacowanej wartości 6,2 mld euro. Obecnie realizujemy 11 inwestycji o łącznej powierzchni najmu 450 000 mkw. i wartości 2 mld euro.

Dysponując aktywami o łącznej wartości 1,2 mld euro i zatrudniając ponad 650 osób, należymy do ścisłej czołówki firm na europejskim rynku nieruchomości.

Dzięki najwyższym standardom jakości naszych budynków oraz trosce o zrównoważony rozwój, zyskaliśmy uznanie na całym świecie. Nasza firma została nagrodzona m.in. tytułami: „Pracodawcy Roku 2016” w Polsce przez AON Hewitt, „Najlepszego Dewelopera Biurowego” w plebiscycie World Finance 2016, „Biurowego Dewelopera Roku” w konkursie CEE Investment Awards 2017 EuropaProperty oraz najlepszego „Międzynarodowego Inwestora w Branży Nieruchomości” według Estates Gazette Awards 2017 w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji: www.hbreavis.com

open