Home Builder Awards STANISLAV FRNKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
STANISLAV FRNKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

STANISLAV FRNKA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB REAVIS Poland, zarządza i odpowiada za realizację planów rozwojowych polskiego oddziału Grupy HB Reavis.

Obecne stanowisko objął w 2011 roku, w momencie rozpoczęcia budowy Konstruktorska Business Center – pierwszej inwestycji HB Reavis w Polsce.

Z Grupą HB Reavis jest związany od 2006 roku, gdzie był odpowiedzialny za akwizycje w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Ukraina i Polska). Jednocześnie zdobywał doświadczenie w zakresie pozyskiwania gruntów i nieruchomości oraz prowadzenia inwestycji deweloperskich.

Przed dołączeniem do HB Reavis, Stanislav Frnka pracował w Benefit Finance – słowackiej firmie konsultingowej zajmującej się fuzjami i przejęciami. Jako analityk ds. finansowych zajmował się m.in. sprzedażą złych długów w Słowackiej Agencji Konsolidacji (wartość 1 miliarda euro) oraz w Funduszu Narodowego Majątku Słowacji (wartość 360 milionów euro).

Stanislav Frnka w 1999 roku ukończył City University of Seattle w Trenczynie na Słowacji ze specjalizacją w zakresie zarządzania.

open