Home Builder Awards BARBARA RADZIWON – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
BARBARA RADZIWON – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

BARBARA RADZIWON – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Barbara Radziwon, Dyrektor Zarządzająca, Flowcrete Central & Eastern Europe, Umacnia pozycję firmy jako wiodącego eksperta od posadzek żywicznych w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej poprzez inwestowanie w rozwój ludzi, produktów i usług.

Flowcrete Polska dostarcza technologie oraz materiały do wykonywania najwyższej jakości posadzek żywicznych (m.in. przemysłowych, parkingowych i dekoracyjnych). Barbara Radziwon od początku kariery zawodowej, od 23 lat, działa w branży budowalnej. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka studiów MBA w Carlsson School of Management na Uniwersytecie Minnesoty i w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jest związana z Flowcrete od 18 lat, zarządza firmą od 2009 roku.

Od czasu, gdy Barbara Radziwon dołączyła do firmy, spółka przeszła szereg zmian własnościowych (rozpoczynała działalność jako Perstorp Construction Chemicals, następnie funkcjonowała jako Peran Polska, od 2002 r. działa w strukturach Flowcrete, od 2016 r. jest częścią Grupy Euclid), a ona sama zdobywała doświadczenie awansując od koordynatora sprzedaży, poprzez kierownika działu obsługi klienta i marketingu do dyrektora operacyjnego. W styczniu 2008 r. została powołana do zarządu spółki, od 2009 r. pełni w niej funkcję dyrektora zarządzającego.

W ciągu ostatnich 8 lat, pod kierownictwem Barbary Radziwon, firma objęła pozycję lidera w Polsce znacznie zwiększając udział w rynku posadzek żywicznych, przede wszystkim poliuretanowych posadzek parkingowych i posadzek antybakteryjnych dla przemysłu spożywczego. Jako dyrektor zarządzająca w 2012 r. doprowadziła do uruchomienia własnego zakładu produkcyjnego, co pozwoliło spółce szybciej reagować na potrzeby rynku i wprowadzać nowe technologie oraz poszerzyć zasięg działalności. Obecnie polski oddział Flowcrete dostarcza posadzki do 13 krajów, m.in. Rosji oraz państw z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

Dzięki swojej pasji i pozytywnej energii Barbara Radziwon jest prawdziwym liderem 50-osobowego zespołu, który tworzą zarówno doświadczeni fachowcy związani z firmą od początku jej istnienia, jak i przedstawiciele młodszego pokolenia. Jako dyrektor zarządzająca konsekwentnie realizuje strategię stałego wzrostu firmy, systematycznie zwiększając produkcję i zatrudnienie – od momentu, gdy Barbara Radziwon przejęła zarządzanie Flowcrete Polska, zyski spółki wzrosły 10-krotnie.

open