Home Firmy PERI DLA EDUKACJI
PERI DLA EDUKACJI
0

PERI DLA EDUKACJI

0
0

PERI Polska angażuje się w kolejny projekt szkoleniowy. 15.05.2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy z Powiatem Piaseczyńskim oraz Zespołem Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii.

Jego celem jest współpraca na płaszczyźnie edukacyjnej polegająca na poszerzeniu wiedzy teoretycznej i praktycznej uczniów oraz wzmocnienia ich pozycji na rynku pracy w przyszłym życiu zawodowym.

Projekty szkoleniowe są ważnym narzędziem naszej długofalowej strategii. W pełni rozumiemy potrzebę przekazywania i podnoszenia poziomu rzetelnej wiedzy z dziedziny nowoczesnych systemów deskowań i rusztowań. Umiejętność ich efektywnego użytkowania gwarantuje osiągnięcie sukcesu ekonomicznego na budowie. Jesteśmy głęboko przekonani, że placówki edukacyjne, takie jak: średnie szkoły techniczne, zawodowe oraz wyższe uczelnie techniczne oczekują od świadomych firm z branży budowlanej współpracy oraz wsparcia w tym zakresie. My to wsparcie zapewniamy od ponad 20 lat. W ramach działalności Centrum Kompetencji PERI rozwinęliśmy programy szkoleń i warsztatów skierowane do jednostek edukacyjnych. Tylko w tym roku przeszkoliliśmy ok. 2000 uczniów i studentów. Już teraz widzimy efekty naszej pracy. Wielu młodych ludzi, którzy uczestniczyli w naszych szkoleniach na dobre zaprzyjaźniło się z PERI w swoim  życiu zawodowym. Spotykamy ich na budowie gdzie są naszymi klientami. Zasilają też szeregi pracowników PERI Polska.

fot. W. Zmysłowski

open