Home BUILDER MOVIE TV KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT Z WYKORZYSTANIEM OPRAW LUG!
0

KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT Z WYKORZYSTANIEM OPRAW LUG!

0
0

Zaprojektuj budynek, elewację lub wnętrze oświetlając je oprawami LUG i FLASH&DQ  i wygraj atrakcyjne nagrody, których łączna pula wynosi 12.000 €.

Jest to trzecia edycja konkursu LUG Best Project Contest, jednakże w tym roku po raz pierwszy w dwóch kategoriach: architektura i projektowanie wnętrz.
Prace konkursowe należy przesłać do 31 października 2018r.

Do konkursu można zgłaszać zarówno realizację, jak i projekt koncepcyjny.
W kategorii architektonicznej obowiązuje prawo skali: kwalifikują się tu nie tylko elewacje, oświetlenie zewnętrzne, infrastrukturalne, architektoniczne ale także oświetlone wnętrza budynków, pod warunkiem że mają większą kubaturę niż 1000 m3.
Natomiast w kategorii interior liczy się detal. Każde, nawet najmniejsze wnętrze ma szansę stać się tym jedynym, najbardziej docenionym i pożądanym, jeżeli zaspokoi zarówno potrzeby ergonomiczne jak i estetyczne wynikające z programu funkcjonalnego.

Partnerami konkursu są: Bimobject, Cad Projekt K&A oraz Builder.
Regulamin oraz szczegóły konkurs


LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z prawie 30-letnim doświadczeniem. Bogate portfolio produktów, w którym aktualnie znajduje się ponad 6 tys. różnych wersji opraw oświetleniowych, pozwala nam na kompleksową obsługę projektów. Lata doświadczeń współpracy z architektami i projektantami wnętrz zaowocowały dedykowaną strategią oraz programem wsparcia oferowanym przez naszych architektów i projektów oświetleniowych już od etapu koncepcji projektu aż po jego realizację. Z kolei dział R&D wraz z w pełni wyposażonym laboratorium oraz sekcja customizacji, umożliwiają nam dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: lug.com.pl

open