Home Wakacyjna Akademia Ponzio ZADANIA TEMATYCZNE – WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO
ZADANIA TEMATYCZNE – WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO
0

ZADANIA TEMATYCZNE – WAKACYJNA AKADEMIA PONZIO

0
0

W tym artykule znajdziecie wszystkie Zadania tematyczne opublikowane na naszym profilu facebook.com/4YoungArchitects/. Artykuł będzie stale aktualizowany, tak abyście mogli łatwo znaleźć wszystkie zadania i dołączyć do Akademii w każdej chwili, aż do 14 września br.

Pamiętajcie, aby spełnić wymogi Regulaminu, należy „WZIĄĆ UDZIAŁ” w wydarzeniu opublikowanym na naszym fb 4YA i na adres e-mail: akademia@buildercorp.pl przesłać nam swoje imię, nazwisko i nick z FB.

Prace, będące odpowiedziami na zadania tematyczne, przesyłajcie nam na adres e-mail: akademia@buildercorp.pl. Praca może być wykonana w dowolnej technice, może być to projekt lub szkic.

Za każdą pracę otrzymujecie punkty (od 5 do 10 punktów), a uczestnik, który otrzyma największą liczbę punktów na koniec Akademii może wygrać 4.000 pln.
Pomocne informacje znajdziecie na www.ponzio.pl oraz w Informatorze dla Architekta.

NAGRODY w WAKACYJNEJ AKADEMII PONZIO:

I MIEJSCE – 4.000 pln + Builder Education Set
II MIEJSCE – 2.000 pln + Builder Education Set
III MIEJSCE – 1.000 pln + Builder Education Set
wyróżnienia – zaproszenia na Galę BUILDER AWARDS 2018 i premierę filmu w reż. Pawła Deląga „Zrodzeni do szabli” – opowieść o tradycji szabli polskiej w historii oręża oraz Builder Education Set.

 

Zadanie tematyczne #1 (5 – 10 punktów)
(publikacja na FB: 2.07.2018)

Żaluzje – łamacze światła – Sun Protect jako element architektoniczny i funkcyjny elewacji ograniczający nagrzewanie budynku.

 

Powodzenia! Wielki finał Akademii w październiku 2018!

Regulamin – Wakacyjna Akademia Ponzio

open