Home Firmy WIŚNIOWSKI – 29 LAT WSPÓLNEJ PASJI
WIŚNIOWSKI – 29 LAT WSPÓLNEJ PASJI
0

WIŚNIOWSKI – 29 LAT WSPÓLNEJ PASJI

0
0

Rozwój, innowacyjność, determinacja, zaangażowanie… to tylko niektóre cechy, które kształtowały naszą markę na przestrzeni 29 lat. Czas, w którym mogliśmy Wam towarzyszyć, był dla nas pasmem radości, niespodzianek, wzruszeń, sukcesów, ale także obaw i wątpliwości. Wszystkie te emocje wzmacniały naszą pewność siebie i budowały świadomość, że podążamy w dobrym kierunku. Zaszczepiły w nas zaangażowanie, które pozwala nam określać się dumnym mianem lidera branży budowlanej w Polsce.

Pasja. To właśnie ona sprawiła, że mogliśmy znaleźć się w miejscu, w którym jesteśmy. Zatrudniamy ponad 1800 pracowników – każdy z nich jest inny, każdy opowiada swoją własną historię, lecz wszystkich nas łączy coś wyjątkowego. Pasja i cel. Siłą marki WIŚNIOWSKI jest zespół, stworzony z pojedynczych historii i indywidualnych pomysłów. Chcemy dalej rozwijać naszą kadrę, aby z dumą reprezentowała naszą siłę.

Innowacja. Nie boimy się podejmować ryzyka. Każde wyzwanie stanowi dla nas szansę, z której chcemy korzystać. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez 29 lat, dziś pozwala nam dostrzec rzeczywiste możliwości i ryzyko z nimi związane. Wiedza i doświadczenie stanowią klucz do przekraczania granic. Tak działaliśmy do tej pory i w ten sam sposób chcemy postępować w przyszłości.

Zaufanie. Każde działania staramy się realizować zgodnie z etyką. Jest to zauważane i doceniane przez naszych Klientów. Ta więź, którą budowaliśmy przez niemal 30 lat, jest czymś wyjątkowym i stanowi nasz największy sukces.

To jednak nie koniec. Dotychczasowy sukces jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Mamy nadzieję, że kolejne 29 lat upłyną jeszcze bardziej intensywnie, a nasze produkty spełnią oczekiwania naszych Klientów. Dziękujemy za 29 lat wsparcia i realizacji wspólnej misji.

więcej informacji: >>LINK<<

open