Home News PROJEKTOWANIE WITRYN HANDLOWYCH
PROJEKTOWANIE WITRYN HANDLOWYCH
0

PROJEKTOWANIE WITRYN HANDLOWYCH

0
0

Nowy trend w projektowaniu witryn w galeriach handlowych, polegający na przekraczaniu kolejnych barier technicznych stosowanego szkła, znalazł odzwierciedlenie również w nowoczesnym pasażu Centrum Serenada.

Powyższa tendencja dała firmie DANDAV, wykonawcy frontów lokali, możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w zakresie produkcji i montażu, ale również szerokie pole do pokazania swoich umiejętności, technologii, kierunku rozwoju własnych produktów. Przy współpracy z francuskim biurem architektonicznym powstały nowoczesne witryny budzące zainteresowanie wśród specjalistów oraz Klientów galerii. Efektem jest przyciągający wzrok design, lekkość, niemal nieograniczone pole ekspozycji towarów czy wnętrza lokali. Wymagało to bardzo dużego zaangażowania na każdym etapie: projektu, produkcji, logistyki oraz montażu. Tafle szklane o wadze dochodzącej do 300 kg i wysokości około 5 m zostały przetransportowane na drugi poziom galerii, gdzie całe przedsięwzięcie kończyło się innowacyjnym montażem przy użyciu specjalistycznego sprzętu do szklenia. Tak powstało kilkanaście wysokich, nowoczesnych i pięknych witryn dla najemców tej galerii. Tym samym krakowska Serenada wytycza światowe standardy dla designu przestrzeni komercyjnych.

Funkcjonalność i piękno

Wysokim witrynom towarzyszą duże drzwi szklane i kraty, żaluzje stalowe rolowane. Te produkty, oprócz spektakularnego wyglądu, z uwagi na gabaryty muszą też być funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Firma DANDAV, obok starań o jak najwyższą jakość i efekt wizualny, na czołowym miejscu stawia również bezpieczeństwo, które przy tak wysokim szkle wymaga szczególnej uwagi. Warto podkreślić, że witryny są wykonywane przy zastosowaniu systemu GLASS WALL, będącego autorskim i innowacyjnym rozwiązaniem firmy. Jej produkty spełniają wszelkie wymagania regulowane przepisami, są certyfikowane przez Instytut Mechaniki Budowalnej (żaluzje, kraty rolowane) oraz posiadają niezbędne dopuszczenia Instytutu Techniki Budowlanej (np. Aprobata Techniczna). Podążając za nowymi trendami, wyznaczanymi przez najlepszych Architektów, firma wprowadza do zakresu swojej działalności również nowe produkty, jak np. płyty kompozytowe, chętnie realizuje indywidualne projekty, np. przestrzenne portale. Należy również wspomnieć o innych produktach, jak np. autorski system balustrad
całoszklanych Lorica-V, który także z powodzeniem wpisuje się w obecny trend projektowy. Autorskie systemy są w całości wytwarzane w kraju.

Eksperci w swej dziedzinie

DANDAV to firma z długoletnim doświadczeniem, działa na rynku polskim oraz zagranicznym od ponad 27 lat, zatrudniając około 90 pracowników. Była wielokrotnie nagradzana. Zarząd firmy chętnie włącza się w lokalne inicjatywy, wspierając miejscowe imprezy dobroczynne, sportowe, kulturalne, edukacyjne, a także ratujące życie i zdrowie. Nasze produkty są nowoczesne, bezpieczne i piękne, a co równie ważne, zachowują dobrą proporcję jakości do ceny. Doświadczenie poparte nowoczesnym zapleczem technicznym daje gwarancję, że nasi klienci znajdą w firmie DANDAV fachową poradę. Produkty firmy znajdują zastosowanie w przestrzeni publicznej oraz biznesowej, ale także w nowoczesnych mieszkaniach.

open