Home Aktualności V JUBILEUSZOWA EDYCJA KLUCZOWEGO SPOTKANIA BRANŻY BUDOWLANEJ
V JUBILEUSZOWA EDYCJA KLUCZOWEGO SPOTKANIA BRANŻY BUDOWLANEJ
0

V JUBILEUSZOWA EDYCJA KLUCZOWEGO SPOTKANIA BRANŻY BUDOWLANEJ

0
0

KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2018 – V Jubileuszowa edycja kluczowego spotkania branży budowlanej w Polsce!

Instytut PWN zaprasza Państwa do udziału w V edycji ogólnopolskiej konferencji Konstrukcje Budowlane 2018. Kontynuując formułę spotkań w najbardziej spektakularnych lokalizacjach w Polsce, na tegoroczne spotkanie wybraliśmy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Budynek muzeum zachwycił swoją bryłą i został nazwany „nową ikoną i symbolem Gdańska”. Rozwiązania budowlane jakie zostały zastosowane w konstrukcji budynku wykorzystują najnowocześniejsze materiały budowlane, o których opowiedzą praktycy odpowiedzialni za ostateczny kształt Muzeum: projektant konstrukcji inż. Paweł Gębka, architekt inż. Jacek Droszcz i kierownik budowy inż. Karol Kalinowski.

Na konferencji nie zabraknie wybitnych specjalistów i niekwestionowanych autorytetów, jak znani Państwu z poprzednich edycji prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.

Zapraszamy do udziału! – Miesięcznik Builder objął wydarzenie patronatem medialnym.

Termin:

Konstrukcje Budowlane 2018

30 listopada 2018

Miejsce:

Muzeum II Wojny Światowej

Plac Władysława Bartoszewskiego 1, Gdańsk

***

Szczegółowy program spotkania i formularz rejestracji dostępny na stronie https://www.instytutpwn.pl/konferencja/konstrukcje/

open