Home News ZDOBĄDŹ CENNĄ WIEDZĘ – RUSZA AKADEMIA VELUX
ZDOBĄDŹ CENNĄ WIEDZĘ – RUSZA AKADEMIA VELUX
0

ZDOBĄDŹ CENNĄ WIEDZĘ – RUSZA AKADEMIA VELUX

0
0

Od połowy stycznia firma VELUX już po raz trzeci rozpocznie na terenie całej Polski „Akademię VELUX”, czyli cykl szkoleń dla dekarzy oraz sprzedawców. Kurs obejmie 59 spotkań w 19 miejscowościach, gdzie prowadzone będą szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz marketingowe. Jest to trzymiesięczny cykl, w którym łącznie weźmie udział 3000 osób.

Już po raz kolejny firma VELUX rozpoczyna ogólnopolską inicjatywę „Akademia VELUX”. Akcja nieprzypadkowo nosi taką nazwę – została ona wybrana ze względu na jej edukacyjny charakter. Każde spotkanie trwa jeden dzień i ma na celu podniesienie kwalifikacji firm dekarskich i handlowych, a także wspólną dyskusję na temat możliwości i kierunków rozwoju biznesu na rynku materiałów budowlanych związanych z poddaszem. Podczas szkolenia uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat najnowszych trendów rynkowych i oczekiwań klientów, co ułatwi im codzienną pracę z inwestorami. Akademia będzie również źródłem wiedzy o produktach i zasadach ich montażu. Dodatkowo, będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać nowości produktowe, jakie firma VELUX zaprezentuje w 2019 roku.

Na początku uczestnicy zostaną zaznajomieni z teorią, aby potem prowadzący mogli wyjaśnić im niuanse montażowe okien dachowych oraz wskazać, na co warto zwracać szczególną uwagę podczas instalacji produktów VELUX. Zakres tematyczny każdego szkolenia obejmuje: różnego rodzaju okna połaciowe obrotowe i uchylno-obrotowe, okna elektryczne, okna kolankowe, oraz okna do płaskiego dachu, a także produkty komplementarne do okien VELUX, takie jak rolety zewnętrzne czy wewnętrzne. Przez cały czas trwania szkolenia nad grupami czuwają wykwalifikowani doradcy techniczni. Podczas kursu nie zabraknie też elementu rywalizacji. Uczestnicy w kilku osobowych zespołach będą mieć do wykonania 3 zadania, a na koniec zwycięskie drużyny otrzymają nagrodę.

Akademie VELUX odbędą się w 19 lokalizacjach w całej Polsce i potrwają do końca marca. Dzięki temu każdy dekarz lub sprzedawca znajdzie dla siebie dogodny termin i lokalizację. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie akademia.velux.pl. Ilość miejsc ograniczona. Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia szkolenia i upominek od firmy.

Najbliższe terminy Akademii zostały podane poniżej, a pełen harmonogram dostępny jest tutaj.

14 – 17 stycznia: Raszyn-Falenty
15 – 17 stycznia: Banino
22 – 24 stycznia: Rzeszów
22 – 24 stycznia: Marki
29 – 31 stycznia: Osielsko
29 – 31 stycznia: Mysłowice

open