Home News TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO TARGÓW BUD-GRYF & HOME 2019
TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO TARGÓW BUD-GRYF & HOME 2019
0

TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO TARGÓW BUD-GRYF & HOME 2019

0
0

Wraz z nowym rokiem przygotowania do kolejnych targów Bud-Gryf & Home zostały zintensyfikowane. 15-17 marca 2019 odbędą się  jedyne na Pomorzu Zachodnim targi branży budowlanej i wnętrzarskiej.


Już prawie od trzech dekad w Szczecinie organizowane są największe targi dla branży budowlanej. Odpowiadając na potrzeby zarówno wystawców, jak i odwiedzających w poprzedniej edycji, rozszerzono ofertę także o firmy z branży wnętrzarskiej. Tegoroczna edycja targów Bud-Gryf & Home zapowiada się obiecująco. Odwiedzający będą mogli przez trzy dni zapoznać się z ofertami firm specjalizujących się w budowlance, nowych technologiach, produkowaniu materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną oraz dekoracją, wyposażeniem wnętrz i doborem materiałów do wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Szczecińskie targi Bud-Gryf & Home cieszą się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów Szczecińskich rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Te największe targi są doskonałą okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu i z tej okazji korzystają przedsiębiorcy nie tylko z całej Polski, ale także m.in. z Niemiec. Targi Bud-Gryf & Home są doskonałą okazją do spotkań i rozmów z ekspertami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, podpowiadają i doradzają.

Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca.  Uczestniczyć w nich mogą zarówno klienci indywidualni, jak i partnerzy biznesowi! Więcej informacji na stronie internetowej http://www.bud-gryf.pl

Spotkania branży sprzyjają rozwojowi gospodarki regionu. Targi gromadzą przedsiębiorców oraz inwestorów biznesowych i indywidualnych, dając możliwość nawiązania współpracy oraz poznania aktualnej oferty na rynku. Podczas targów organizowana jest konferencja dotycząca odnawialnych źródeł energii oraz międzynarodowa giełda kooperacyjna.

open