Home Architecture Design INTELIGENTNA PRZYSTAŃ
INTELIGENTNA PRZYSTAŃ
0

INTELIGENTNA PRZYSTAŃ

0
0

Od lutego bieżącego roku w biznesowej dzielnicy stolicy Polski funkcjonuje hotel Vienna House Mokotow Warsaw. Zlokalizowany w pobliżu lotniska, jest przeznaczony głównie dla osób podróżujących służbowo, ale także dla gości ceniących industrialne wzornictwo, tętniące życiem lobby, kreatywne spotkania i pierwszorzędną kuchnię.

Vienna House Mokotow Warsaw jest hotelem biznesowo-lifestyle’owym o podwyższonym standardzie. Tutaj osoby podróżujące służbowo, oprócz pracy, mogą spędzić przyjemne chwile i zregenerować siły. Do ich dyspozycji jest lobby bar, strefa fitness z widokami na miasto, restauracja Greenhouse, taras w stylu włoskiego placu i miejsce kreatywnych spotkań – podkreśla Marta Karteczka, dyrektor generalna hotelu. Vienna House Mokotow Warsaw znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska Chopina. Usługi obiektu zostały opracowane z myślą o najwyższym komforcie gości biznesowych, którzy doceniają nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysoką jakość i troskę o środowisko. Dla osób zaznajomionych z projektowaniem wnętrz hotel połączył industrialny charakter dzielnicy z nowoczesnymi trendami projektowymi i sztuką. Betonowe i stalowe elementy łączą się z bujną zielenią, a okna sięgające od podłogi do sufitu stwarzają uczucie przebywania na zewnątrz, w naturalnym środowisku. Świeża roślinność jest niezwykle ważnym elementem dekoracji wnętrz. Jest obecna w każdym zakątku hotelu, a restauracja Greenhouse przypomina prawdziwą palmiarnię. Doniczki znajdują się tutaj pod sufitem, na regałach, a nawet na stołach. Przyjazne lobby jest połączone z barem, restauracją i pomieszczeniami konferencyjnymi. Bar jest głównym miejscem spotkań, a strefy coworkingowe zostały zaprojektowane tak, by zapewniać zarówno wystarczająco dużo miejsca dla mniejszych spotkań, jak i swobodną pracę oraz prywatność.

Przyjazna atmosfera

„Każdy, kto spędzi czas w kreatywnej strefie spotkań, już nigdy nie będzie chciał wejść do tradycyjnej sali konferencyjnej”, – mówi Marta Karteczka. Strefa konferencyjna o powierzchni 180 metrów kwadratowych składa się z czterech sal. Trzy sale można dowolnie łączyć, a z części lobby i restauracji można stworzyć foyer. Okna sięgające od podłogi do sufitu wpuszczają do wszystkich sal światło słoneczne o każdej porze roku. W czasie przerw zdrowe, zrównoważone i świeże produkty podawane są w wyjątkowy sposób, zapewniając uczestnikom odpowiednią dawkę energii. Kolejną korzyścią dla organizatorów spotkań oraz gości biznesowych jest 50 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Gościnne wnętrza i zdrowa żywność

Goście mogą wybrać spośród różnych opcji śniadaniowych. Ci, którzy spieszą się na poranny samolot, mogą skorzystać z opcji „grab & go”. Jest ona dostępna od poniedziałku do piątku od godziny 5:30. Goście, którzy mają więcej czasu, mogą delektować się obfitym śniadaniem w formie bufetu obejmującym zdrowe i świeże soki oraz koktajle, domowe przetwory i produkty regionalne. Restauracja Greenhouse oferuje pierwszorzędne steki, a także dania wegetariańskie ze świeżych, regionalnych składników. Wszystkie 164 pokoje mają łóżka o długości 2,10 metra oraz biurka umieszczone w oddzielnej części. Pokoje Superior są dodatkowo wyposażone w szezlong lub rozkładaną sofę, stolik kawowy i designerski ekspres do kawy. Dla alergików przeznaczono 6 pomieszczeń, a 19 pokoi można łączyć z sąsiadującymi. Wystrój wnętrz stanowi kombinację betonowych i stalowych elementów z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno oraz wełna w ciepłych kolorach. Telewizory Smart TV mają inteligentny system sterowania, a designerska łazienka jest małą strefą SPA. Te udogodnienia w pokojach pozwalają skupić się zarówno na pracy, jak i na odpoczynku w czasie wolnym.

 

open