Home News UNIHOUSE WYBUDUJE DOMKI WYPOCZYNKOWE W NAJWIĘKSZYM TROPIKALNYM PARKU WODNYM W EUROPIE
UNIHOUSE WYBUDUJE DOMKI WYPOCZYNKOWE W NAJWIĘKSZYM TROPIKALNYM PARKU WODNYM W EUROPIE
0

UNIHOUSE WYBUDUJE DOMKI WYPOCZYNKOWE W NAJWIĘKSZYM TROPIKALNYM PARKU WODNYM W EUROPIE

0
0

Spółka Unibep SA, 7 marca 2019 roku, podpisała umowę na zaprojektowanie i wykonanie pod klucz 92 modułów. Powstaną one w ramach realizacji największego tropikalnego parku wodnego w Polsce i Europie.

Zakres prac Unihouse obejmuje dostawę osiedla całorocznych domków bungalow, w ramach pierwszego etapu projektu „Park of Poland”, budowy parku wodnego „Suntago” oraz rekreacyjnych domków wypoczynkowych w technologii modułowej.

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów w województwie mazowieckim. Rozpoczęcie produkcji ustalono w I kwartale 2019 r., a zakończenie realizacji Umowy w III kwartale 2019 r.

Zamawiającym jest Moyome Sp. z o.o., spółka należąca do Grupy Kapitałowej Global City Holdings B.V. Wartość umowy wynosi ok. 14,6 mln netto.

-Z powodzeniem realizujemy działalność na rynku polskim. Minęły niespełna trzy miesiące od podpisania kontraktu na realizację akademików w Sopocie, gdy odnotowujemy kolejny sukces – mówi Roman Jakubowski, dyrektor Oddziału Unihouse.

Przypomnijmy, że głównym rynkiem Unihouse pozostaje Skandynawia, jednak spółka podjęła decyzję o aktywności także w kraju.

open