DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA – 3 KWIETNIA, POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
Zapraszamy już 3 kwietnia 2019 na Dzień Młodego Architekta. Warsztaty odbędą się na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej (ul. Oskara Sosnowskiego 11, 15-893 Białystok). Wydarzenie jest bezpłatne.
REJESTRACJA na Dzień Młodego Architekta pod linkiem:
http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/94
UWAGA: rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Jest to niezbędne, żeby otrzymać certyfikat uczestnictwa w DMA.
ZACZYNAMY JUŻ OD GODZINY 9.30!
PROGRAM DMA:
AULA GŁÓWNA /HOL GŁÓWNY/SALA NR 15 – PARTER
09.30 – 10.00 Rejestracja uczestników (hol główny) oraz konsultacje branżowe/strefa kariery (sala nr 15)
10.00 – 10.15 Powitanie uczestników Dnia Młodego Architekta (aula główna) – Politechnika Białostocka oraz miesięcznik „Builder”
10.15 – 11.00 Wykład wprowadzający – „ Szkoły w dużych miastach na przykładzie Nowego Jorku”, dr. inż. ach. Andrzej Dudziński, Katedra Projektowania Architektonicznego, Politechnika Białostocka
11.00 – 11.30 „Projektowanie: nie tylko architektura” arch. Marcin Grzelewski, Współwłaściciel pracowni APA Wojciechowski Architekci
11.30 – 12.00 „Inspiracje/Realizacje”, arch Marcin Sadowski, JEMS Architekci
12.00 – 12.30 „ Beton licowy – możliwości i wyzwania we współczesnej architekturze” Piotr Dzięgielewski, Koordynator ds. rozwoju, Peri Polska Sp. z o.o.
12.30 – 13.00 przerwa/konsultacje branżowe/strefa kariery (sala nr 15)
13.00 – 13.30 „Detal w ścianach murowanych na przykładzie Systemu Budowy H+H” Robert Janiak, Produkt Manager, H+H Polska Sp. z o.o.
13.30 – 14.00 „System Ruukki Forma w architekturze”, Arkadiusz Krześniak, Business Manager, Rukki Polska
14.00 – 14.30 „ArchiTrendy- trendy w stolarce aluminiowej: energooszczędność, światło i przestrzeń”, Paweł Majchrowski, Kierownik ds. realizacji obiektowej, PONZIO Polska Sp. z o.o.
SALA NR 55 – PARTER
Warsztaty z BIM poprowadzi Łukasz Staśkiewicz, WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają zagadnienia modelowania i koordynacji międzybranżowej BIM w programie ARCHICAD.
10.30 – 12.00 Modelowanie BIM
– podstawy pracy przy wykorzystaniu cyfrowego modelu
– zaawansowane sposoby modelowania elementów budynku
– zarządzanie informacjami w modelu
12.00 – 12.30 przerwa/konsultacje branżowe/strefa kariery – PARTER (sala nr 15)
12.30 – 14.00 Współpraca i koordynacja międzybranżowa
– zasady i standardy współpracy międzybranżowej w Open BIM
– przygotowanie modelu do wymiany międzybranżowej
– koordynacja wizualna modeli i wykrywanie kolizji w ARCHICADzi
UWAGA: wymagane jest przyniesienie komputera z zainstalowanym programem ARCHICADa 22 w wersji polskiej do pobrania ze strony www.myarchicad.com i POBRANIE PLIKÓW:
PARTER (sala nr 15)
Podczas DMA będą miały miejsce dodatkowo KONSULTACJE BRANŻOWE: Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać z architektami, inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie. Pamiętajcie, aby przynieść ze sobą torby, abyście mogli w nie spakować materiały pomocnicze i fachową literaturę.
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DMA
UWAGA: żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w dniu DMA 3 kwietnia
STREFA KARIERY Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży Partnerów B4YA! Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco!