Home Aktualności WYPOŻYCZALNIA ATUT RENTAL NOMINOWANA DO NAGRODY ERA SUSTAINABILITY AWARDS!
WYPOŻYCZALNIA ATUT RENTAL NOMINOWANA DO NAGRODY ERA SUSTAINABILITY AWARDS!
0

WYPOŻYCZALNIA ATUT RENTAL NOMINOWANA DO NAGRODY ERA SUSTAINABILITY AWARDS!

0
0

Wypożyczalnia Atut Rental znalazła się na krótkiej liście firm nominowanych do prestiżowej nagrody European Rental Awards w kategorii Sustainability Award.

Nagroda w tej kategorii przyznana zostanie firmie, która osiągnęła znaczący postęp w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w zakresie CSR, środowiskowym, bezpieczeństwa pracy, etycznym, antydyskryminacyjnym lub zbliżonym.

Nagrody ERA są przyznawane od dwunastu lat przez International Rental News – magazyn poświęcony branży wynajmu w Europie i na świecie oraz European Rental Association (ERA) – międzynarodową organizację, zrzeszającą firmy z branży wynajmu w całej Europie. Celem tej organizacji jest promowanie idei wynajmu na rynku europejskim. ERA zrzesza duże i małe firmy działające na rynku wynajmu, jak również producentów sprzętu.

Przedstawiciele ERA przyznając tę nominację dla ATUT RENTAL, docenili przede wszystkim zaangażowanie firmy w efektywne zarządzanie zasobami oraz usprawnienia organizacyjne w tym zakresie, przyczyniające się m.in. do ograniczenia ilości wytwarzanych odpadów

Kandydaci do nagrody są każdorazowo wyłaniani przez uznane grono ekspertów, w którego skład w tym roku wchodzą:

  • Pierre Boels, Prezydent ERA oraz CEO Boels Rental
  • Alexander Greschner, Chief Sales Officer, Wacker Neuson
  • Olivier Colleau, CEO, Kiloutou
  • Tapio Kolunsarka, CEO, Ramirent
  • Murray Pollok, Redaktor Naczelny, IRN
  • Przewodniczący: Michel Petitjean, Sekretarz Generalny, ERA

Nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone 15 maja w Madrycie, podczas dorocznej konferencji European Rental Association.

***

Firma ATUT RENTAL Sp. z.o.o. od 1990 roku kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz serwisu sprzętu budowlanego. Wypożyczalnia ATUT RENTAL posiada 22 oddziały na terenie kraju oraz stale inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt budowlany wykorzystywany zarówno przez największe firmy budowlane, jak również prywatnych wykonawców. ATUT RENTAL prowadzi również sprzedaż oraz serwis maszyn budowlanych za pośrednictwem działów zlokalizowanych w Warszawie. Od 2005 roku ATUT RENTAL jest m.in. wyłącznym dealerem  maszyn Bobcat w woj. mazowieckim.

 

 

open