Home News KONFERENCJA HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNY – 25 KWIETNIA WROCŁAW
KONFERENCJA HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNY – 25 KWIETNIA WROCŁAW
0

KONFERENCJA HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNY – 25 KWIETNIA WROCŁAW

0
0

Standardy projektowe, wytyczne i automatyzacja procesów logistycznych w planowaniu, budowie i wyposażeniu hal przemysłowych i magazynów. Zapraszamy na wydarzenie, cieszące się dużą popularnością wśród organizowanych przez nas spotkań biznesowych. Konferencję HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNY WROCŁAW 2019, która przyciąga za każdym razem liczne grono inwestorów, architektów, projektantów, konstruktorów, generalnych wykonawców i kadrę kierowniczą branży przemysłowej, budowlanej, logistyki i magazynowania.

Spotkanie zaplanowane jest na 25 kwietnia we Wrocławiu w Hotelu Novotel przy ul. Powstańców Śląskich 7.

Nasi specjaliści branżowi, znani eksperci i wystawcy będą dzielić się swoją wiedzą, przedstawią produkty związane z tematem hal produkcyjnych i magazynów. Już dziś wiemy, że na pewno zainteresowanie wzbudzą panele dyskusyjne przygotowane przez naszych Ekspertów ze Stowarzyszenia DAFA, Pana Mariana Bober oraz Panią Monikę Hyjek w temacie: bezpieczeństwa pożarowego dachów płaskich czy projektowania lekkiej obudowy dachów i fasad w oparciu o Eurocode1.

Ponadto prelegenci mają przygotowane już tematy, które zaprezentują przed licznym gronem uczestników, w  zakresie m.in.:

  • Korzyści wynikających ze stosowania oczyszczaczy powietrza w magazynach i halach przemysłowych
  • Systemów zabudowy przemysłowej InLiko na halach przemysłowych w oparciu o przykłady realizacji wydzielonych, zamkniętych pomieszczeń na halach i systemy informacji wizualnej
  • Metody monitorowania dachów wielkopowierzchniowych
  • Podłogi posadzkowe oraz systemy hydroizolacyjne do odnawiania dachów
  • Jakość energii elektrycznej – optymalizacji kosztów i bezpieczeństwo pracy
  • Optymalizacji energetycznej poprzez zastosowanie oświetlenia LED

Będzie także możliwość porozmawiania z wystawcami, przedyskutowania tematów, konsultacji problemów projektowych i występujących w fazie realizacji hal przemysłowych i magazynów, obejrzenia produktów na stoiskach wystawienniczych oraz uzyskania materiałów i katalogów od samych prelegentów i wystawców.

Gwarantujemy przyjemną atmosferę, sporą dawkę wiedzy i dobrą kawę!

Termin: 25 kwietnia 2019 Wrocław, 09.00-15.30
Miejsce: Hotel Novotel & Ibis Wrocław
Szczegóły Konferencjihttp://www.dndproject.com.pl

Weź udział – BEZPŁATNA REJESTRACJA ON-LINEhttps://bit.ly/2UCgu5E

Serdecznie Zapraszamy!

open