Home News KONFERENCJA – PARKINGI WARSZAWA 2019
KONFERENCJA – PARKINGI WARSZAWA 2019
0

KONFERENCJA – PARKINGI WARSZAWA 2019

0
0

 O projektowaniu, budowie, bezpieczeństwie i zarządzaniu parkingami w nowoczesnym budownictwie – 11 kwietnia 2019 Hotel Sangate Airport Warszawa.

Na temat nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dedykowanych nowoczesnemu budownictwu komercyjnemu i mieszkaniowemu podczas konferencji PARKINGI | WARSZAWA 2019 dyskutować będą architekci, projektanci, deweloperzy i zarządcy budynków oraz stref parkingowych w centrach biurowych, galeriach handlowych, sektorze hotelowym, mieszkaniowym i obiektach użyteczności publicznej. Podczas konferencji odpowiemy na pytanie czy za 10 lat będziemy mieli jeszcze gdzie parkować w miastach? Jak zapewnić długotrwałą i bezpieczną ochronę termiczną izolacją, która w strukturze jednego materiału łączy wiele cech niezbędnych przy bezpiecznym projektowaniu obiektów parkingowych? Powiemy o żywicznych systemach do zabezpieczenia posadzek na parkingach wielostanowiskowych oraz jak optymalizować koszty w tym zakresie. Nie zabraknie także ważnych tematów z zakresu rozwiązań konstrukcyjnych, wentylacyjnych czy ewakuacyjnych choćby w związanych z wymaganiami dotyczącymi oświetlenia awaryjnego poprzez porównanie norm PN-EN 1838:2005, PN-EN 1838:2013

Strefa Testing Parking Solutions (Przetestuj/ Zaprojektuj/ Zbuduj)

W programie STREFA TESTÓW: TPS PARKING czyli przegląd dostępnych na rynku systemów parkingowych, stacji szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, systemów kontroli, monitoringu i dostępu oraz rozwiązań mobilnych dla użytkowników.

Dla kogo?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarządców parkingów centr biurowych, galerii handlowych, rynku hotelowego, obiektów użyteczności w tym szpitali, a także projektantów, konstruktorów architektów, deweloperów i przedstawicieli administracji samorządowej. Przedstawicieli firm i ekipy montażowe, utrzymania, serwisowania i zarządzania budynkami wysokimi, wielokondygnacyjnymi i wielkopowierzchniowymi a także wszystkich uczestników procesu budowlanego którzy z racji wykonywanego zawodu spotykają się z problematyką projektowania, funkcjonowania i zarządzania obiektami z wydzieloną częścią biurowo-handlową i garażem podziemnym.

Co nowego?

 • wytyczne i wymagania dotyczące konstrukcji i budowy budynków komercyjnych i mieszkaniowych ze strefą parkingów i garaży podziemnych/naziemnych (konstrukcje murowe, żelbetowe i stalowe)
 • zagadnienia związane z bezpieczeństwem ppoż., w tym detekcja, wentylacja i ewakuacja (napowietrzanie i oddymianie klatek schodowych, współpraca środków gaśniczych z wentylacją strumieniową)
 • zabezpieczenia wodochronne, izolacyjne i odwodnieniowe parkingów i garaży podziemnych/naziemnych
 • nawierzchnie i posadzki w parkingach podziemnych/naziemnych,
 • systemy prowadzenia i zabezpieczenia instalacji (w tym trasy kablowe, kable i przewody i ich zabezpieczenia ogniochronne, wpusty z instalacją wodociągową lub przeciwpożarową tryskaczową)
 • oświetlenia parkingowego i ewakuacyjnego
 • zasilania i sterowania bramami garażowymi
 • automatyczne systemy parkingowe, szlabany, napędy, zapory parkingowe, szafy sterownicze
 • innowacyjne systemy zarządzania parkingami, sterowania i kontroli dostępu
 • polityka parkingowa miast, P+R, smart city
 • przegląd dostępnych na rynku systemów parkingowych, rozwiązań dla lądowisk oraz parkingów wielopoziomowych
 • urządzenia dźwigowe i inne urządzenia umożliwiające transport pionowy osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich na inne kondygnacje

To tylko nieliczne z zagadnień, które zostaną poruszone na spotkaniu. Uczestnictwo w konferencji jest BEZPŁATNE objęte rezerwacją miejsc.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie Organizatora pod linkiem https://bit.ly/2FvMleR

Jak wziąć udział w konferencji PARKINGI WARSZAWA 2019?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora www.dndproject.com.pl  lub zarejestrować się telefonicznie pod nr 22 678 58 25.

Inf. DND Project

open