Home News IX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BUDOWLANA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW EUROINŻYNIER
IX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BUDOWLANA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW EUROINŻYNIER
0

IX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BUDOWLANA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW EUROINŻYNIER

0
0

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET serdecznie zaprasza do uczestnictwa w IX Ogólnopolskiej Konferencji Budowlanej Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER. Odbędzie się ona w dniach 11-13 kwietnia 2019 r. w budynku „Działowni” na terenie Politechniki Krakowskiej. Konferencja adresowana jest do wszystkich osób, które pasjonują się tematyką związaną z inżynierią lądową. Wiodącym tematem są referaty dotyczące nowoczesnego projektowania i realizacji wszelkich konstrukcji budowlanych: żelbetowych, sprężonych, metalowych, murowych i drewnianych. Wygłaszane prace dotyczą również wzmacniania i rewitalizacji konstrukcji istniejących, zagadnień materiałowo-technologicznych oraz problemów geotechnicznych.


W czasie konferencji studenci oraz doktoranci z całego kraju mają okazję do wymiany doświadczeń. Udział w konferencji  stanowi doskonałą okazję dla młodej kadry inżynierskiej do poszerzenia fachowej wiedzy i nawiązania interesujących kontaktów zawodowych.

W programie oprócz referatów studenckich znalazły się również specjalnie przygotowane na tę okazję wykłady z zakresu projektowania konstrukcji nośnej autorstwa wybitnych specjalistów takich jak prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski.

Ważnym elementem są także prelekcje przedstawicieli firm partnerskich, jak również możliwość przeprowadzenia rozmów ze specjalistami obecnymi przy stoiskach poszczególnych firm. Po wystąpieniu każdej z firm zostaną zadane pytania odnośnie do ich prezentacji, a prawidłowe odpowiedzi zostaną sowicie nagrodzone. Dodatkowo tegorocznej Konferencji towarzyszyć będą wystąpienia absolwentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Poprzednie edycje Konferencji EUROINŻYNIER cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiły, iż wydarzenie to na stałe wpisało się do kalendarza polskich konferencji naukowych.

open