Home IT&BIM 3D BASECAMP POLSKA 2019
3D BASECAMP POLSKA 2019
0

3D BASECAMP POLSKA 2019

0
0

Serdecznie zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu dla pasjonatów oprogramowania SketchUp. Druga edycja 3D Basecamp Polska odbędzie się w Gdyni w dniach 30-31 maja. Podczas tegorocznego wydania, przez dwa dni, skupimy się na nauce i warsztatach, nie zapominając oczywiście o zabawie.

Wśród prelegentów znajdują się osobistości ze świata architektury, producenci oprogramowania oraz przedstawiciele firm mających istotny wpływ na kierunki rozwoju technologii. W ramach warsztatów wysokiej klasy specjaliści przekażą Wam wiedzę nt. pracy projektowej, nowości oraz trendów, które mogą zmienić oblicze Waszych projektów.

Tematyka warsztatów obejmuje m.in. doskonalenie umiejętności projektowania 3D w SketchUp Pro, tworzenie dokumentacji, optymalizację silnika renderującego V-Ray czy rozwiązania ułatwiające pracę ze złożonymi projektami. Będziecie mieli także okazję samodzielnie przetestować najnowsze rozwiązania do realizacji i wizualizacji projektu w rzeczywistości wirtualnej (VR).

Konferencja jest organizowana przez poznańską firmę ProGrupa, polskiego dystrybutora programów SketchUp i V-Ray. Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: 3dbasecamp.pl.

open