Home Aktualności KLIMAS WKRĘT-MET Z CERTYFIKATEM STOWARZYSZENIA WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD DAFA
KLIMAS WKRĘT-MET Z CERTYFIKATEM STOWARZYSZENIA WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD DAFA
0

KLIMAS WKRĘT-MET Z CERTYFIKATEM STOWARZYSZENIA WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD DAFA

0
0

Firma Klimas Wkręt-Met, lider produkcji technik zamocowań, po raz kolejny otrzymała Certyfikat  DAFA –  Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. Dzięki temu producent utwierdza swoją pozycję w gronie partnerów biznesowych, będących sprawdzonymi, zweryfikowanymi i polecanymi przez stowarzyszenie dostawcami rozwiązań do budowy dachów płaskich i fasad. To wyróżnienie jest gwarancją jakości rozwiązań produkowanych w fabrykach firmy Wkręt-Met, które możemy znaleźć nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych.

Nawet najlepszy projekt budowlany wymaga fachowego wykonawstwa i wysokiej jakości materiałów. Często przekonujemy się jednak, że nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają obowiązujące normy. Dlatego zespół rzeczoznawców i ekspertów budowlanych Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, weryfikuje firmy o profilu wykonawczym oraz producentów i dostawców materiałów i urządzeń techniki budowlanej.

Standardy jakości nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne w branży dachów płaskich i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, odzwierciedlające obecny poziom rozwoju technologicznego, który  uznawany jest za powszechnie obowiązujący. Firma Klimas Wkręt-Met po raz kolejny dołącza do grona blisko 80-ciu najbardziej rzetelnych i cieszących się dobrą opinią na rynku firm.

 „Kiedy na rynku trwa walka o wysoki standard budownictwa, my po prostu skupiamy się na tym by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość produktów i fachową obsługę. Rzetelność naszych działań została nagrodzona Certyfikatem DAFA, jedną z najważniejszych rekomendacji w Polsce wydawaną przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. To potwierdzenie wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie wiarygodności biznesowej. Dziękujemy za zaufanie!” – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu Klimas Wkręt-Met.

Firma została również umieszczona w oficjalnym katalogu partnerów i podwykonawców stworzonym przez Stowarzyszenie DAFA (www.dafa.com.pl). Dzięki temu poszukiwanie odpowiednich i zaufanych firm przez inwestorów czy generalnych wykonawców, a także konsumentów ostatecznych  jest prostsze, a co najważniejsze gwarantuje pewność dobrego wyboru.

Konferencja DAFA – platforma wymiany wiedzy i doświadczeń

Stowarzyszenie DAFA stanowi również platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. W czasie corocznych spotkań integruje branżę i inicjuje dyskusje na temat newralgicznych dla funkcjonowania firm problemów i sposobach ich przeciwdziałania. Wydarzenie adresowane jest do całej branży budowlanej, w tym do: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

Firma Klimas Wkręt-Met objęła patronatem tegoroczną XIII Konferencje DAFA. Jak dodaje Maciej Strychalski: „Branża budowlana jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego kraju. Przedsiębiorstwa czerpią z możliwości nowoczesnych technologii, rozwijając nie tylko procesy produkcyjne, ale również kulturę organizacyjną, co przekłada się na ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji kadry, a przede wszystkim wysokiej jakości produkty. Coroczne spotkanie branży dachów płaskich i fasad, to okazja do wymiany doświadczeń, aktualizacji wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w branży. Współpracując z liderami rynku nie możemy nie skorzystać z okazji do tak wartościowego networkingu”.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16-17 maja w Łochowie.

open