Home News CFE AMITY NIGHT
CFE AMITY NIGHT
0

CFE AMITY NIGHT

0
0

16 maja w Warszawie odbyła się trzecia już edycja imprezy biznesowej CFE Amity Night, organizowanej w klubie „The View” na dachu jednego z wieżowców w centrum stolicy.

Impreza, w której uczestniczyło blisko 300 gości, wpisała się już w tradycję spotkań biznesowych organizowanych przez firmę CFE – generalnego wykonawcę inwestycji budowlanych.

Wśród osób zaproszonych znaleźli się inwestorzy, architekci, partnerzy biznesowi, podwykonawcy, pracownicy spółek CFE i BPI RE oraz przyjaciele firmy. Spotkanie otworzył Bruno Lambrecht, Dyrektor Generalny firmy CFE:  – W CFE wierzymy, ze trwała i dobra współpraca z partnerami jest kluczem do sukcesu. Zgodnie z tym przekonaniem, zapraszamy do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego wieczoru i do dobrej zabawy.  

Niezmiennie, hasłem przewodnim imprezy było motto „Together We Kiss Better”, dające wyraz temu, jak ważne dla firmy są: Partnerstwo (Together), Ludzie (We), Prostota w działaniu (Keep It Simple) oraz nieustanne Doskonalenie się (Better).

CFE Amity Night to, prócz wyśmienitej zabawy i ciekawych dyskusji, niezwykłe show, w którym profesjonalnym tancerzom towarzyszą pracownicy firmy CFE. Pokaz umiejętności teatralnych, tanecznych i wokalnych utrzymany w konwencji gry komputerowej, spotkał się z pozytywnym odbiorem i entuzjastyczną reakcją zaproszonych gości, będąc wyrazem znakomitej pracy zespołowej pracowników CFE. Po występie, na uczestników czekał ostatni punkt programu – kolacja i zabawa do późnych godzin nocnych przy zjawiskowym widoku Warszawy nocą.

open