Home News GERMAN SIMETRIC Z NOWYM PRZETŁOCZENIEM
GERMAN SIMETRIC Z NOWYM PRZETŁOCZENIEM
0

GERMAN SIMETRIC Z NOWYM PRZETŁOCZENIEM

0
0

 

Klasyka oferty Blachotrapez – blachodachówka German Simetric – jest teraz dostępna w nowym wariancie z wyższym przetłoczeniem – 40 mm. Nowoczesny kształt symetrycznej, modułowej blachodachówki stał się jeszcze bardziej wyrazisty.

German Simetric to doskonale znana inwestorom klasyczna blachodachówka modułowa z podwójnym przetłoczeniem o wysokości 29 mm lub 40 mm. Nieco geometrycznym kształtem nawiązuje do dachówek ceramicznych, ale przewyższa je różnorodnością wariantów kolorystycznych i innowacyjnych efektów wykończeniowych. German Simetric to efektowne rozwiązanie o uniwersalnym zastosowaniu. Wzór wpisuje się w styl architektury tradycyjnej, jak i współczesnej, o czym można przekonać się, przeglądając najnowszy katalog realizacji.

Zasadniczymi atutami dla dekarza i inwestora są dostępność w modułach, intuicyjny montaż, a także najwyższa jakość surowców zachowywana w procesie produkcji, dzięki opatentowanej przez Blachotrapez technologii profilowania blachy – Safe Profiling System. W zależności od wyboru powłoki ochronnej producent zapewnia pisemną gwarancję nawet do 50 lat. Dzięki wysokiej klasy materiałowi wsadowemu, produkt jest odporny na zmienne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu.

open