Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ
LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ
0

LATO JAKOŚCI 2019 – INWESTYCJE W JAKOŚĆ

0
0

Trwa 12. już edycja Lata Jakości! Wyjątkowa kampania, jakiej celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość. Promocja jakości oraz firm, które są jej wierne i dzięki jakości budują mocną, wiarygodną markę. Builder, platforma medialna łącząca wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, to idealne miejsce na podejmowanie niezwykle istotnej kwestii jakości w branży.

 

W poprzednich 11 edycjach w kampanię zaangażowało się ponad 160 wiodących na rynku marek – producentów, dystrybutorów, wykonawców, deweloperów, usługodawców, architektów… Różne podmioty z różnych sektorów, ale jeden wspólny mianownik – JAKOŚĆ!

Cel kampanii od lat jest ten sam, co roku proponujemy jednak inny motyw przewodni. W tegorocznej edycji stawiamy na konkrety. Z jakością jest trochę jak z sukcesem – ojców ma wielu… Każdemu praktycznie z nią po drodze, ale… im dalej w las, już tak kolorowo nie jest… Jakość to świetne hasło marketingowe, ale żeby nie było jedynie pustym sloganem, muszą iść za nią konkrety – konkretne inwestycje. Nie można być liderem jakości bez inwestowania w nią!

W tegorocznej edycji kampanii prezentujemy rzeczywistych liderów jakości. Firmy, które nie tylko o jakości mówią, ale przede wszystkim w jakość inwestują! W lipcowych WIZYTÓWKACH JAKOŚCI przybliżyliśmy flagowe rozwiązania firm pod względem jakości oraz wybrane inwestycje w jakość. Niezwykle interesująco wygląda sierpniowe FORUM LIDERÓW, gdzie uczestnicy kampanii wskazują już konkretnie, jakie inwestycje poczynili na rzecz jakości na przestrzeni ostatnich lat oraz jakiego rzędu nakłady one pochłonęły. Mówić o jakości może każdy – nie każdy w nią jednak inwestuje. Uczestnikom tegorocznej edycji należą się szczególne słowa uznania – i za odwagę, i za to, że za słowami idą czyny! To nie jest ranking. Każdy, kto inwestuje w jakość, wygrywa!

Warto grać razem, szerokim frontem na rzecz jakości! Na jakości nie można oszczędzać – trzeba w nią inwestować! Warto już teraz zaplanować udział w Lecie Jakości 2020!

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzeda ży

LATO JAKOŚCI SIERPIEŃ 2019 – ZOBACZ:

FORUM LIDERÓW 2019 – PDF

LATO JAKOŚCI LIPIEC 2019 – ZOBACZ:

WIZYTÓWKI JAKOŚCI 2019

 

 

open