Home Biznes i Ludzie WYKORZYSTAĆ OKNO POGODOWE
WYKORZYSTAĆ OKNO POGODOWE
0

WYKORZYSTAĆ OKNO POGODOWE

0
0

Senegal cierpi na chroniczny niedobór produktów budowlanych, a jednak polskie firmy są tam niemal nieobecne. Na szczęście wkrótce może się to zmienić. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, w Dakarze powstał pierwszy salon ekspozycyjny materiałów wykończeniowych znad Wisły.

Leszek Biały
Kierownik Zagranicznego Biura
Handlowego PAIH w Dakarze

 

Odpowiadający za ponad 10% PKB sektor budownictwa i robót publicznych (fr. BTP) jest kołem zamachowym senegalskiej gospodarki. Działalność w jego ramach obejmuje budownictwo mieszkaniowe (budynki wielorodzinne i wille), budownictwo niemieszkaniowe (budynki użyteczności publicznej i biura), infrastrukturę transportową (drogi, linie kolejowe, porty, lotniska itp.), infrastrukturę miejską (centra handlowe, zabytki itp.), budynki przemysłowe (fabryki, magazyny, zbiorniki itp.) i hydrauliczne (tamy, groble itp.).


wiz. arch. Hussein Bakri/B.A.D Consultant/SEMER Holding SA

Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store, Google Play lub wejść na naszą stronę https://e.buildercorp.pl/ i zarejestrować się.

open