Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DAWID KOZYRA PREZES ZARZĄDU, CENTROCLIMA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DAWID KOZYRA PREZES ZARZĄDU, CENTROCLIMA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DAWID KOZYRA PREZES ZARZĄDU, CENTROCLIMA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Dawid Kozyra stawiał pierwsze kroki w branży, koordynując projekty dla CIAT. Zdobyta wiedza oraz liczne szkolenia pozwoliły mu stworzyć CentroClimę – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wybieranych firm instalacyjnych na południu kraju, w której od samego początku pełnił funkcję Prezesa Zarządu.

Na polskim rynku HVAC CentroClima działa od ponad 11 lat, odpowiadając za najbardziej wymagające instalacje z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Krakowska firma wykonawczo-projektowa wzmocniła pozycję i rozbudowała portfolio, które dziś liczy ponad tysiąc realizacji. Marka stawia na wysokiej jakości usługi, wykwalifikowaną kadrę i sprawdzonych dostawców. W 2010 roku CentroClima uruchomiła własną produkcję elementów wentylacyjnych, samodzielnie wykonując niezbędne elementy instalacyjne najwyższej jakości. Firma od kilku lat utrzymuje tendencję wzrostową, a ostatnie dwa lata potwierdziły dobrą passę – spółka zwiększyła swój przychód o 200%. Ponadto udało się zrealizować kolejne prestiżowe realizacje: Fitness Platinium, Apartamenty Novum, CU Office we Wrocławiu, Sąd Apelacyjny w Krakowie.

Dzięki zaangażowaniu Prezesa, CentroClima stworzyła jedną z najbardziej doświadczonych kadr inżynieryjno-technicznych w Polsce, dzięki której jest w stanie realizować projekty o ogólnopolskim zasięgu. Ponadto posiada stałe grono partnerów biznesowych i angażuje się w lokalne inicjatywy. Sukcesem jest również nawiązanie współpracy z renomowanym producentem systemów klimatyzacji – marką Tosot. Dzięki temu CentroClima stała się wyłącznym dystrybutorem chińskiego producenta w Polsce.

open