Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRYSTYNA BARAN PREZES ZARZĄDU, WIŚNIOWSKI SP. Z O.O. S.K.A.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRYSTYNA BARAN PREZES ZARZĄDU, WIŚNIOWSKI SP. Z O.O. S.K.A.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRYSTYNA BARAN PREZES ZARZĄDU, WIŚNIOWSKI SP. Z O.O. S.K.A.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Prezes Zarządu WIŚNIOWSKI Krystyna Baran z firmą związana jest już od 27 lat. Z wykształcenia jest ekonomistką specjalizującą się w finansach i rachunkowości, absolwentką sądeckiej WSB-NLU. Od dwóch dekad – jako prezes zarządu – podejmuje kluczowe dla całego przedsiębiorstwa decyzje i z sukcesem zwiększa zatrudnienie w firmie, które obecnie wynosi blisko 2000 pracowników. Dynamiczny rozwój organizacyjny i produkcyjny firmy uważa za realizację nie tylko czysto biznesowych celów, ale również osobistych ambicji. – Zawsze stawialiśmy sobie ambitne zadania i nie wyobrażamy sobie, żebyśmy mogli kiedyś powiedzieć: osiągnęliśmy już tak wiele, że teraz możemy trochę odpocząć. Otóż nic bardziej mylnego – mówiła Krystyna Baran w roku 25-lecia istnienia firmy. Dzisiaj, 5 lat później, te słowa wciąż są głęboko wpisane w strategię firmy.

Firma WIŚNIOWSKI została założona 30 lat temu przez Andrzeja Wiśniowskiego, który już wtedy zdecydował, by funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa opierało się na jakości, szacunku do
pracowników, uczciwości wobec klientów i odpowiedzialności za otoczenie przedsiębiorstwa. Dziś, gdy firma obecna jest na rynkach niemal całej Europy, aktywnie inwestuje w powiększanie przestrzeni produkcyjnej, działa w obszarze CSR i odważnie wprowadza nowoczesne rozwiązania, te zasady pozostają niezmienne. Dzięki temu WIŚNIOWSKI stał się liderem branży w skali europejskiej.

open