Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – LESZEK GIERSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, DRUTEX SA
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – LESZEK GIERSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, DRUTEX SA
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – LESZEK GIERSZEWSKI PREZES ZARZĄDU, DRUTEX SA

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Leszek Gierszewski karierę zawodową rozpoczynał w wojsku, które opuścił w stopniu kapitana w 1983 roku. W międzyczasie pracował jako wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku. Po siedmiu latach spędzonych na uczelni postanowił otworzyć własny biznes i rozpoczął wytwarzanie doniczek ceramicznych. W 1985 roku założył firmę Drutex produkującą m.in. siatki ogrodzeniowe, wyroby z drutu, gwoździe oraz dachówki z blachy. W 1994 roku postanowił rozpocząć produkcję okien z PVC. Jednocześnie uruchomił własną produkcję szyb zespolonych.
W kolejnych latach inwestował w rozwój firmy i rozbudowywał portfolio produktów. Drutex to wiodący producent stolarki okienno- drzwiowej w Europie. Działalność rozpoczął w 1985 roku. Sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Posiada kompleksową ofertę stolarki z PVC, aluminium, drewna i systemów drewniano- -aluminiowych. Produkuje także fasady, ogrody zimowe, rolety oraz drzwi przeciwpożarowe. Drutex, jako jedna z niewielu firm w branży, zajmuje się także produkcją szyb zespolonych i hartowanych oraz profili PVC.

W bieżącym roku firma osiągnęła rekordową wielkość przychodów ze sprzedaży, mogąc pochwalić się dwucyfrową dynamiką wzrostu. Dzięki Prezesowi Leszkowi Gierszewskiemu Drutex rozpoczął kolejne wielomilionowe inwestycje, które pozwolą na realizację dalszych biznesowych planów.

open