Home News DNI OTWARTE W CASCADE RESIDENCE
DNI OTWARTE W CASCADE RESIDENCE
0

DNI OTWARTE W CASCADE RESIDENCE

0
0

W połowie października odbyły się Dni Otwarte najnowszej inwestycji Marvipol Development S.A. – Cascade Residence, przy ulicy Modzelewskiego 63. Budowa z pewnością wpisze się w architekturę jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy – Mokotawa. Potwierdzają to Czytelnicy portalu OBIDO Polska, którzy ocenili Cascade Residence jako jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w stolicy.

Weekendowe Dni Otwarte, przypadające na 12–13 października, przyciągnęły sporą liczbę zainteresowanych nabyciem nowych, luksusowych apartamentów na warszawskim Mokotowie. Dział sprzedaży inwestora prezentował lokale oraz części wspólne budynku, pokazując przyszłym mieszkańcom walory nowopowstającego obiektu skłądającego się z 39 apartamentów typu premium. Na terenie inwestycji znajdzie się szeroka gama udogodnień m.in. lobby z całodobową recepcją oraz strefą relaksu dla mieszkańców i ich gości, a także przestronne zielone patio z fontanną i bujną roślinnością.

Deweloperem realizującym inwestycję Cascade Residence jest Marvipol Development S.A., spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Za budowę obiektu odpowiedzialny był polski Generalny Wykonawca z ponad 35-letnim stażem na rynku budowlanym – F.B.I. TASBUD S.A. Mieszkańcy otrzymają klucze do lokali już w listopadzie – aktualnie F.B.I. TASBUD S.A. kończy prace wykończeniowe.

Planując inwestycję mieliśmy na uwadze potrzeby nowoczesnego mieszkańca Warszawy, łaknącego harmonii i spokoju, który zrównoważy zawrotne tempo życia w metropolii. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy przestrzeń służącą relaksowi i gwarantującą prywatność. Jednocześnie, dzięki atrakcyjnej lokalizacji inwestycji, mieszkańcy będą mogli pozostać w stałym kontakcie z otaczającym ich, szybko zmieniającym się światem stolicy. Cascade Residence to synonim komfortu w prestiżowym wydaniu – o to zadbaliśmy wyposażając inwestycję w najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe – wyjaśnia Mariusz Poławski, wiceprezes Marvipol Development S.A.

Prace przy budowie Cascade Residence idą zgodnie z planem. Do budowy obiektu zastosowano wysokiej jakości materiały, tak, aby podkreślić luksusowy charakter inwestycji przy Modzelewskiego 63. Wierzymy, że jakość wykonania i finalny wygląd budynku zadowoloni tak wymagających klientów, jakimi są przyszli mieszkańcy eksluzywnego apartamentowca Cascade Residence – komentował Tomasz Leksander, dyrektor regionu nadzorujący prace budowlane w F.B.I. TASBUD S.A.

open