Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW SZCZUPAK PREZES ZARZĄDU, ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP.K.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW SZCZUPAK PREZES ZARZĄDU, ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP.K.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JAROSŁAW SZCZUPAK PREZES ZARZĄDU, ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP.K.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Jarosław Szczupak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwami. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, specjalność Public Relations. Pracę w ALSTAL rozpoczął w 1996 roku na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu. Następnie pełnił funkcję Dyrektora ds. Handlu, Prokurenta i Wiceprezesa Zarządu. W 2016 roku objął fotel Prezesa Zarządu.

ALSTAL Grupa Budowlana już od ponad 40 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie inwestycjibudowlanych. Głównym kierunkiem działalności gospodarczej firmy jest realizowanie projektów w obszarze budownictwa ogólnego, w tym sportowo-rekreacyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego, szpitali i centrów medycznych oraz renowacji obiektów zabytkowych. Nadrzędną wartością firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa i partnerskich relacji inwestorom, podwykonawcom, dostawcom, a także pracownikom tworzącym siłę organizacji.

ALSTAL to niekwestionowany lider budownictwa basenowego w kraju. W swoim portfolio firma posiada wiele zrealizowanych projektów basenowych, w tym m.in.: największy w Polsce wodny kompleks rekreacyjno-sportowy wybudowany w systemie design & build – Termy Maltańskie w Poznaniu, obiekt basenowo-hotelowy OLENDER w Wielkiej Nieszawce, kompleks otwartych basenów w Oławie, Termy Mszczonów czy ostatnio oddany do użytkowania energooszczędny budynek krytej pływalni QARIUM w Kępnie.

Pod kierownictwem Prezesa Jarosława Szczupaka ALSTAL Grupa Budowlana notuje rekordowe wyniki finansowe i jest laureatem wielu prestiżowych branżowych konkursów. Szczególny wzrost aktywności firma zanotowała w obszarze budownictwa basenowego oraz szpitalno-medycznego, których obecny portfel zamówień przekracza wartość 0,9 mld.

open