Home Architecture Design DESIGN, DIZAJN
DESIGN, DIZAJN
0

DESIGN, DIZAJN

0
0

Jakimi cechami powinien odznaczać się współczesny design? Jaka jest jego koncepcja? A może istnieje ich wiele? Postanowiliśmy oddać głos znakomitym polskim projektantom oraz reprezentantom firm oferujących interesujące rozwiązania. Przy okazji prezentujemy wybrane realizacje stanowiące przykład nowoczesnego designu.

Współczesny design powinien odpowiadać na potrzeby współczesnego świata. Projektowane obiekty powinny nie tylko łączyć aktualną funkcjonalność i estetykę, ale także być ponadczasowe. Trwałe, przemyślane oraz odpowiednio zaprojektowane przedmioty mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. To wpływa na ich ekologiczność. Każdy kolejny plastikowyobiekt wyprodukowany przez człowieka to obciążenie dla środowiska, które ludzkość intensywnie eksploatowała przez wiele lat.

Taką filozofią kierujemy się, tworząc nasze obiekty. Stołki Plopp czy lustra Tafla są trwałe, energo- i materiałooszczędne, a także wykonane z jednego materiału, dzięki czemu są ekologiczne i mogą zostać poddane w 100% recyklingowi.

Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store, Google Play lub wejść na naszą stronę https://e.buildercorp.pl/ i zarejestrować się.


open