Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – MACIEJ PODSIADŁO DYREKTOR HANDLOWY, PERI POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – MACIEJ PODSIADŁO DYREKTOR HANDLOWY, PERI POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – MACIEJ PODSIADŁO DYREKTOR HANDLOWY, PERI POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Maciej Podsiadło jest absolwentem Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Z PERI związany od 2003 r., kiedy to został zatrudniony na stanowisku przedstawiciela techniczno-handlowego. W 2005 roku został kierownikiem, a w 2008 roku dyrektorem oddziału we Wrocławiu. Od 2011 roku pełni funkcję Dyrektora Handlowego PERI Polska.

Firma PERI, założona w 1969 roku, jest jednym z największych światowych producentów deskowań i rusztowań. Poza siedzibą główną oraz zakładem produkcyjnym w Weissenhorn koło Ulm w Niemczech działa na świecie 70 spółek córek i 160 centrów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 9 500 pracowników oraz wygenerowała obrót 1,56 miliarda euro za 2018 rok.

Zasługą Dyrektora Macieja Podsiadło jest wzmocnienie pozycji marki PERI w zakresie jakości, bezpieczeństwa oraz innowacyjności produktów na rynku polskim i międzynarodowym oraz dalszy rozwój kadry inżynierskiej w celu zwiększenia potencjału rozwiązań dla klientów PERI. W minionym roku firma brała udział w kluczowych inwestycjach w sektorach budownictwa inżynieryjnego w Polsce i na świecie, budownictwa użyteczności publicznej oraz budownictwa wysokiego. W 2018 w Warszawie PERI realizowała aż sześć budynków z tego sektora.

open