Home Architecture Design NOWA PRZESTRZEŃ POKAZOWA – SHOWROOM ARC INTERIORS
NOWA PRZESTRZEŃ POKAZOWA – SHOWROOM ARC INTERIORS
0

NOWA PRZESTRZEŃ POKAZOWA – SHOWROOM ARC INTERIORS

0
0

Arc Interiors, marka oferująca meble i systemy biurowe od światowych producentów, otworzyła nową przestrzeń pokazową przy ul. Ślusarskiej 8 w Krakowie. Zaglądamy do środka!

– Praca  na rzecz środowiska oraz kreowanie przestrzeni pozytywnie wpływających na ludzi w każdym aspekcie ich życia to wartości, które na stałe wpisały się w światopogląd Interface. Interface łączy ludzi z budynkami poprzez produkowanie wykladziny plytkowej oraz LVT. Wzory inspirowane naturą pozwalają tworzyć przestrzenie mające pozytywny wpływ na zdrowie, sampoczucie i produktywność ludzi – mówiła podczas otwarcia Marta Siczek, Concept Designer Interface.

– W dobie presji wzrostu, gdy innowacje są najlepszą strategią na przetrwanie na rynku proces agile zyskuje coraz większą popularność – zauważyła Magdalena Piekarska, Solano Dealer Business Manager z firmy Steelcase. Podczas otwarcia miała miejsce prezentacja Steelcase przybliżająca uczestnikom na czym polega proces agile i jak wygląda w swojej klasycznej formie dedykowanej procesom programowania oraz jak organizacje spoza branży IT inspirują się agile, włączając jego elementy do swoich procesów. Uczestnicy poznali drogi rozwoju w zakresie projektowania przestrzeni typu agile i dowiedzieli się w jaki sposób przestrzeń może wspierać zespoły pracujące w systemie agile-focused lub agile-inspired.

Goście mieli okazję także zwiedzić wystawę „ Duchy materii” Guido Casaretto, turecki artysta, którego zainteresowania maja szczególny charakter. Jego sztuka wydaje się wizjonerska. Casaretto analizuje materie wszechświata, a następnie za pomocą różnorodnych mediów tworzy ich atrapy. Tym samym sugeruje, że nasza przyszłość to perfekcyjna sztuczność.

open