Home News BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI ROZDAJE DOMY NA ŚWIĘTA!
BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI ROZDAJE DOMY NA ŚWIĘTA!
0

BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI ROZDAJE DOMY NA ŚWIĘTA!

0
0

We Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie rusza akcja „Dom na Święta”, dzięki której zwierzęta w schroniskach mogą spędzić zimę w ciepłych, komfortowych warunkach. Budimex Nieruchomości za każdą podpisaną w grudniu umowę zakupu mieszkania w wymienionych miastach zapewni budę dla podopiecznych z lokalnych schronisk. 

– Nadchodzi szczególny czas. W okresie świątecznym jesteśmy szczęśliwi i chcemy dzielić się tą radością z innymi, stąd też narodził się pomysł, by spełniać marzenia o domu nie tylko dla samych siebie, lecz tych najbardziej potrzebujących – zwierząt, które nie zawsze mają tyle szczęścia. Dom to przecież nie tylko ściany; to przede wszystkim jego atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Chcemy tworzyć komfortowe miejsca do mieszkania nie tylko dla ludzi, ale i dla czworonożnych przyjaciół – tłumaczy Mariusz Rysicz, kierownik działu marketingu Budimeksu Nieruchomości.

Organizator liczy na to, że akcja zwróci uwagę na szerszy problem, jakim jest sytuacja bezpańskich zwierząt. Istotna jest zarówno doraźna pomoc i poprawienie warunków życia (zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach), jak również zachęcenie do adoptowania pupili i odmienienia ich losu.

Akcja obejmuje osiedla zlokalizowane w: Poznaniu – Famma Dąbrowskiego, Na Smolnej; Krakowie – Fredry 6, Nowa Myśliwska oraz Wrocławiu – Nowy Grabiszyn. Za każdy zakup mieszkania, który zostanie zwieńczony podpisaniem umowy deweloperskiej w grudniu tego roku, Budimex Nieruchomości przeznaczy środki na wyposażenie potrzebujących schronisk z najbliższej okolicy w budy dla psów, aby jeszcze tej zimy otrzymały ciepłe i bezpieczne schronienie. W przyszłości planowane są kolejne edycje w innych miastach Polski.

W akcję może włączyć się każdy, fundując karmę, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, koce czy legowiska. – Osoby, które chciałyby wesprzeć zwierzaki prosimy o kontakt przez e-mail: kontakt@domnaswieta.pl. W odpowiedzi przekażemy szczegóły dot. możliwości wsparcia wybranego schroniska – dodaje Mariusz Rysicz.

Szczegóły akcji i regulamin dostępne są na stronie: www.domnaswieta.pl

open