Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DANIEL PAWŁOWSKI PREZES ZARZĄDU, BAUKRANE BUDOWNICTWO SP. Z O.O. SP. K.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DANIEL PAWŁOWSKI PREZES ZARZĄDU, BAUKRANE BUDOWNICTWO SP. Z O.O. SP. K.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DANIEL PAWŁOWSKI PREZES ZARZĄDU, BAUKRANE BUDOWNICTWO SP. Z O.O. SP. K.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Daniel Pawłowski od 2010 roku związany jest z firmą BAUKRANE i branżą budowlaną. Funkcję Prezesa Zarządu pełni od 2012 roku. Jego doświadczenie, wiedza oraz kompetencje zdobyte w branży handlowej i budowlanej pozwoliły BAUKRANE z lokalnej trójmiejskiej firmy oferującej wynajem szalunków, żurawi wieżowych, kontenerów oraz ogrodzeń rozwinąć się do skali firmy ogólnopolskiej, oferującej swoim klientom rozbudowaną sieć sprzedaży, wynajmu wraz z obsługą logistyczną, która umożliwia sprawną i kompleksową obsługę inwestycji na terenie całego kraju.

Zaplanowane przez niego w roku 2018 uruchomienie produkcji własnych szalunków oraz dedykowanych dla firmy żurawi wieżowych miało swoją premierę w lutym 2019 na targach Budma w Poznaniu. Prezes z dumą podkreśla, że BAUKRANE jest już producentem własnych systemów szalunkowych!

Zaangażowany we wszystko, co robi, dzięki czemu BAUKRANE od 6 lat rośnie w tempie 60%– 80% rok do roku. W 2018 roku poziom wzrostu firmy osiągnął 100%. Konsekwentnie realizuje ideę połączenia solidnego, partnerskiego podejścia do biznesu z wiedzą techniczną. W pracy nieustannie poszukuje nowych ścieżek rozwoju spółki. Kieruje się przede wszystkim uczciwością i szczerością, a to powoduje, że przyciąga do siebie wyjątkowych ludzi, z którymi można zrobić wielkie, nieszablonowe rzeczy.

open