Home News MARCIN STRZELEC W ZARZĄDZIE POID
MARCIN STRZELEC W ZARZĄDZIE POID
0

MARCIN STRZELEC W ZARZĄDZIE POID

0
0

Związek Polskie Okna i Drzwi wybrał nowego członka zarządu. Został nim Marcin Strzelec, na co dzień zajmujący stanowisko menadżera zarządzającego grupą produktów w firmie Wiśniowski.

Nowy członek zarządu został wybrany 11 grudnia, w czasie posiedzenia Rady Związku POiD.

Funkcja członka Zarządu w najważniejszej organizacji konsolidującej branżę stolarki, jaką jest Związek Polskie Okna i Drzwi to dla mnie ogromne wyróżnienie, a jednocześnie wyzwanie, którego z dumą się podejmę. Dołożę wszelkich starań, żeby moje doświadczenie i wiedza, w połączeniu z zaangażowaniem w prace zarządu POiD, mogły przyczyniać się do dalszego szybkiego rozwoju organizacji. Jako branża możemy pochwalić się świetnymi produktami, które bez kompleksów mogą konkurować na rynku międzynarodowym, dlatego dla mnie szczególnym wyzwaniem będzie wspieranie projektów związanych z propagowaniem polskich producentów na rynkach zagranicznych. Dzisiaj dziękuję za zaufanie –  komentuje swoją nową rolę Marcin  Strzelec.

W imieniu Wydawcy i Redakcji miesięcznika „Builder”, życzymy Panu Marcinowi wielu sukcesów w realizacji misji budowania silnej branży stolarki.

Marcin Strzelec – Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz ICAN Institute (Managment) . Od 2012 r. związany z marką WIŚNIOWSKI, gdzie realizuje międzynarodowe, strategiczne projekty biznesowe. Pomysłodawca i koordynator m.in. takich projektów jak co-branding WIŚNIOWSKI powered by Somfy, SmartConnected, czy akcji CSR „Razem Ratujmy małe serduszka”. Prelegent i uczestnik wielu konferencji biznesowych oraz branżowych.

open