Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KACZOR DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, SOUDAL SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KACZOR DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, SOUDAL SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANDRZEJ KACZOR DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, SOUDAL SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Andrzej Kaczor pierwsze doświadczenie zawodowe w takich obszarach jak logistyka, zakupy i sprzedaż zdobył, pracując w polskim oddziale szwajcarskiej firmy Franke. Ponadprzeciętne zaangażowanie w powierzoną mu pracę szybko zaowocowało kolejnymi wyzwaniami. Jako szef sprzedaży i marketingu firmy Franke Polska zajmował się m.in. rozbudową nowych oddziałów oraz reorganizacją już istniejących. W 2008 roku rozpoczął współpracę z firmą Soudal – polskim oddziałem międzynarodowego koncernu, liderem w branży chemii budowlanej i największym na świecie producentem pian poliuretanowych w aerozolu. Od 11 lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego spółką, odnosząc przy tym wiele sukcesów.

Udział w programach rozwojowych Management oraz Strategic Leadership Academy przeprowadzanych przez ICAN Institute Polska pozwoliły utrzymaćnajwyższe standardy prowadzenia firmy.

Zgodnie z badaniami rynkowymi prowadzonymi regularnie przez ASM – Centrum Badań i AnalizRynku, od 2016 roku produkty Soudal są najczęściej stosowanymi artykułami na polskim rynku branży budowlanej. Według rankingu z 2019 r. co trzeci polski fachowiec używa na co dzień piany montażowej, a co czwarty klejów montażowych i mas uszczelniających firmy Soudal.

Osiągnięcia te sprawiły, że Andrzej Kaczor jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej. W 2013 roku za efektywne zarządzanie firmą i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej został wyróżniony statuetką Polskiego Herkulesa. Na gali Builder Awards 2016 rokuprzyznano mu tytuł Osobowości Branży za wybitne zdolności menadżerskie. Uhonorowaniem sukcesów stało się zdobyte trzy lata później na gali Builder Awards wyróżnienie w kategorii Producenci 2018.

open